Pomocná kuchařka - zástup za md Velké Meziříčí

Plat: 15 600 Kč/měsíc
Lokalita pracoviště: Zdenky Vorlové 2160, Velké Meziříčí, Vysočina

Společnost Domov pro seniory Velké Meziříčí, příspěvková organizace hledá vhodného kandidáta na pozici Pomocní kuchaři.

Popis pracovní pozice

Vyučen v oboru kuchař/ kuchařka - výhodou
Podnikové stravování, příspěvky z FKSP

Kontakt

Domov pro seniory Velké Meziříčí, příspěvková organizaceKontaktní osoba:
Dana Bartošová   +420 736 541 988

Kontaktovat zaměstnavatele

Informace k ochraně osobních údajů

Odesláním tohoto formuláře poskytnete vyplněné osobní údaje Inzerentovi (zadavateli pracovní pozice) Domov pro seniory Velké Meziříčí, příspěvková organizace (IČO 71184465), který může tyto údaje dále spravovat a zpracovávat. V případě, že je Inzerentem personální nebo pracovní agentura, mohou být tyto údaje poskytnuty i dalším subjektům za účelem zprostředkování zaměstnání.
Provozovatel spravnykrok.cz (INET-SERVIS.CZ, s.r.o, IČO: 27523209) data odeslaná prostřednictvím tohoto formuláře nespravuje ani nezpracovává. Obsah formuláře pouze v reálném čase odešle Inzerentovi. Více…

Inzerent se při registraci na upcr.cz zavázal k ochraně osobních údajů v souladu s Nařízením (EU) 2016/679 (GDPR). Proces registrace nicméně probíhá elektronickou cestou a plně automatizovaně. Není v technických možnostech Provozovatele ověřit totožnost inzerenta. Neručíme proto za aktuálnost ani správnost údajů zveřejněných u pracovní nabídky ani za správnost kontaktních údajů. Provozovatel není schopen ovlivnit způsob řešení ochrany osobních údajů na straně Inzerenta. Uchazeč o zaměstnání tak při odeslání odpovědi svoje osobní údaje svěřuje Inzerentovi na vlastní riziko.