údržbář Hodonín

Plat: 8 000 Kč/měsíc
Lokalita pracoviště: Jižní 4192, Hodonín, Jihomoravský

Společnost SMERO, spol. s r.o. hledá vhodného kandidáta na pozici Pomocní pracovníci údržby budov a souvisejících prostor.

Popis pracovní pozice

Údržbář - Hodonín

Jmenujeme se SMERO a jsme velkoobchod s kancelářskými potřebami. Náš svět ale netvoří jen tužky, izolepy a kancelářský nábytek. Nejdůležitější jsou pro nás zákazníci a jejich příběhy, starosti a potřeby. Správným výběrem vybavení jim šetříme čas i peníze. Už od roku 1998.

Přijmeme nového kolegu pro naši pobočku v Hodoníně na údržbu objektu.

Nástup je možný ihned a práce je pro OZZ/OZP zaměstnance. Pracovní doba od 20 hodin týdně na zkrácený úvazek až 40 hodin na plný úvazek. Délku úvazku je možné upravit podle potřeby.

Co budete dělat:
Údržbu objektu naší pobočky.
Provádět drobné opravy.
Údržbu okolí firmy (sečení trávy apod.)

Co nabízíme za dobře odvedenou práci:
Především dlouhodobou spolupráci.
Mzdu dostanete na účet vždy včas.
Výborný kolektiv.
Samozřejmostí jsou také zaměstnanecké slevy na zboží atd.

Jaký je náš ideální pomocný pracovník ve skladu:
Je stejně ochotný jako ostatní SMERáci.
Na tuto pozici hledáme OZP nebo OZZ.

Životopisy zasílejte kontaktní osobě na e-mail prokesova.l@smero.cz Lenka Prokešová

Kontakt

SMERO, spol. s r.o.



Kontaktní osoba:
Lenka Prokešová  

Kontaktovat zaměstnavatele

Informace k ochraně osobních údajů

Odesláním tohoto formuláře poskytnete vyplněné osobní údaje Inzerentovi (zadavateli pracovní pozice) SMERO, spol. s r.o. (IČO 25527886), který může tyto údaje dále spravovat a zpracovávat. V případě, že je Inzerentem personální nebo pracovní agentura, mohou být tyto údaje poskytnuty i dalším subjektům za účelem zprostředkování zaměstnání.
Provozovatel spravnykrok.cz (INET-SERVIS.CZ, s.r.o, IČO: 27523209) data odeslaná prostřednictvím tohoto formuláře nespravuje ani nezpracovává. Obsah formuláře pouze v reálném čase odešle Inzerentovi. Více…

Inzerent se při registraci na upcr.cz zavázal k ochraně osobních údajů v souladu s Nařízením (EU) 2016/679 (GDPR). Proces registrace nicméně probíhá elektronickou cestou a plně automatizovaně. Není v technických možnostech Provozovatele ověřit totožnost inzerenta. Neručíme proto za aktuálnost ani správnost údajů zveřejněných u pracovní nabídky ani za správnost kontaktních údajů. Provozovatel není schopen ovlivnit způsob řešení ochrany osobních údajů na straně Inzerenta. Uchazeč o zaměstnání tak při odeslání odpovědi svoje osobní údaje svěřuje Inzerentovi na vlastní riziko.