Pomocná síla v lakovně Kolín

Plat: 13 200 Kč/měsíc
Lokalita pracoviště: Rybářská 56, Kolín, Středočeský

Společnost ELEKTROTEPLO Kolín, spol. s r.o. hledá vhodného kandidáta na pozici Pomocní pracovníci ve výrobě jinde neuvedení.

Popis pracovní pozice

První kontakt:
telefonicky: Šindelářová Dana, tel.: 736 486 272, 7- 11 hodin
e-mailem: sindelarova@elektroteplo.cz


Náplň práce:
Pomocné práce v práškové lakovně, příprava materiálu před lakováním (odmaštění povrchů apod.).

Požadujeme:
Čistý trestní rejstřík
Výpis z trestního rejstříku
Spolehlivost a flexibilitu
Pečlivost

Pracovní doba: po - pá 5:40 - 14:10 hod.

Kontakt

ELEKTROTEPLO Kolín, spol. s r.o.Kontaktní osoba:
Dana Šindelářová   +420 736 486 272

Kontaktovat zaměstnavatele

Informace k ochraně osobních údajů

Odesláním tohoto formuláře poskytnete vyplněné osobní údaje Inzerentovi (zadavateli pracovní pozice) ELEKTROTEPLO Kolín, spol. s r.o. (IČO 48950718), který může tyto údaje dále spravovat a zpracovávat. V případě, že je Inzerentem personální nebo pracovní agentura, mohou být tyto údaje poskytnuty i dalším subjektům za účelem zprostředkování zaměstnání.
Provozovatel spravnykrok.cz (INET-SERVIS.CZ, s.r.o, IČO: 27523209) data odeslaná prostřednictvím tohoto formuláře nespravuje ani nezpracovává. Obsah formuláře pouze v reálném čase odešle Inzerentovi. Více…

Inzerent se při registraci na upcr.cz zavázal k ochraně osobních údajů v souladu s Nařízením (EU) 2016/679 (GDPR). Proces registrace nicméně probíhá elektronickou cestou a plně automatizovaně. Není v technických možnostech Provozovatele ověřit totožnost inzerenta. Neručíme proto za aktuálnost ani správnost údajů zveřejněných u pracovní nabídky ani za správnost kontaktních údajů. Provozovatel není schopen ovlivnit způsob řešení ochrany osobních údajů na straně Inzerenta. Uchazeč o zaměstnání tak při odeslání odpovědi svoje osobní údaje svěřuje Inzerentovi na vlastní riziko.