Pracovník tryskárny - pískování Holešov

Plat: 13 000 Kč/měsíc
Lokalita pracoviště: Tovární 1200, Holešov, Zlínský

Společnost MGM a.s. hledá vhodného kandidáta na pozici Pomocní pracovníci ve výrobě jinde neuvedení.

Popis pracovní pozice

PRACOVIŠTĚ Holešov
- ruční pískování železných konstrukcí
- vzdělání není rozhodující, vhodné i pro absolventy - firma zaučí, chuť pracovat, zájem o práci
- doba určitá s možností prodloužení
- kontakt osobně v sídle firmy pouze každé pondělí (8:00 - 12:00 hod. pan Klabal - dovolená do 31.7.2018) nebo své písemné nabídky se strukturovaným životopisem zasílejte na adresu firmy nebo na e-mail: klabal@mgm.cz, příp. kontakt telefonicky v době Po-Pá 9.00-15.00 hod.

Kontakt

MGM a.s.Kontaktní osoba:
Ing. Antonín Klabal, ředitel   +420 602 361 481

Kontaktovat zaměstnavatele

Informace k ochraně osobních údajů

Odesláním tohoto formuláře poskytnete vyplněné osobní údaje Inzerentovi (zadavateli pracovní pozice) MGM a.s. (IČO 46900063), který může tyto údaje dále spravovat a zpracovávat. V případě, že je Inzerentem personální nebo pracovní agentura, mohou být tyto údaje poskytnuty i dalším subjektům za účelem zprostředkování zaměstnání.
Provozovatel spravnykrok.cz (INET-SERVIS.CZ, s.r.o, IČO: 27523209) data odeslaná prostřednictvím tohoto formuláře nespravuje ani nezpracovává. Obsah formuláře pouze v reálném čase odešle Inzerentovi. Více…

Inzerent se při registraci na upcr.cz zavázal k ochraně osobních údajů v souladu s Nařízením (EU) 2016/679 (GDPR). Proces registrace nicméně probíhá elektronickou cestou a plně automatizovaně. Není v technických možnostech Provozovatele ověřit totožnost inzerenta. Neručíme proto za aktuálnost ani správnost údajů zveřejněných u pracovní nabídky ani za správnost kontaktních údajů. Provozovatel není schopen ovlivnit způsob řešení ochrany osobních údajů na straně Inzerenta. Uchazeč o zaměstnání tak při odeslání odpovědi svoje osobní údaje svěřuje Inzerentovi na vlastní riziko.