Kontrolní pracovník/ce - ostraha Olomouc

Plat: 81 Kč/měsíc
Lokalita pracoviště: Zikmundova 661, Olomouc, Olomoucký

Společnost Mgr. Jiří Martinák hledá vhodného kandidáta na pozici Pracovníci ostrahy a bezpečnostních agentur.

Popis pracovní pozice

Místo výkonu práce: Olomouc.
Nástup možný ihned. Jedná se o ostrahu objektu v Olomouci. Požadujeme čistý trestní rejstřík podmínkou.
První kontakt POUZE telefonicky nebo mailem.

Kontakt

Mgr. Jiří MartinákKontaktní osoba:
Ing. Pavel Hédl   +420 728 085 165

Kontaktovat zaměstnavatele

Informace k ochraně osobních údajů

Odesláním tohoto formuláře poskytnete vyplněné osobní údaje Inzerentovi (zadavateli pracovní pozice) Mgr. Jiří Martinák (IČO 45186090), který může tyto údaje dále spravovat a zpracovávat. V případě, že je Inzerentem personální nebo pracovní agentura, mohou být tyto údaje poskytnuty i dalším subjektům za účelem zprostředkování zaměstnání.
Provozovatel spravnykrok.cz (INET-SERVIS.CZ, s.r.o, IČO: 27523209) data odeslaná prostřednictvím tohoto formuláře nespravuje ani nezpracovává. Obsah formuláře pouze v reálném čase odešle Inzerentovi. Více…

Inzerent se při registraci na upcr.cz zavázal k ochraně osobních údajů v souladu s Nařízením (EU) 2016/679 (GDPR). Proces registrace nicméně probíhá elektronickou cestou a plně automatizovaně. Není v technických možnostech Provozovatele ověřit totožnost inzerenta. Neručíme proto za aktuálnost ani správnost údajů zveřejněných u pracovní nabídky ani za správnost kontaktních údajů. Provozovatel není schopen ovlivnit způsob řešení ochrany osobních údajů na straně Inzerenta. Uchazeč o zaměstnání tak při odeslání odpovědi svoje osobní údaje svěřuje Inzerentovi na vlastní riziko.