Detektiv v obchodním řetězci Praha

Inzerát z úřadu práce
Plat: 95 Kč/měsíc
Lokalita pracoviště: Mazancova 3058, Praha, Hlavní město Praha

Společnost DOSON AZS s.r.o. 01 hledá vhodného kandidáta na pozici Pracovníci ostrahy, strážní.

Popis pracovní pozice

MV: Mazancova 3058/2, 143 00 Praha 4-Modřany
Kontakt: Minařík Jaroslav, tel.: 605 083 455 (PO-PÁ: 7-16 hod), e-mail: nabor.doson@doson.eu

Výhodou certifikát strážný.Praxe v oboru výhodou.

Na partnerském portálu Dobraprace.cz jsme našli podobné nabídky práce

Kontakt

DOSON AZS s.r.o. 01Kontaktní osoba:
Jaroslav Minařík   +420 605 083 455

Kontaktovat zaměstnavatele

Informace k ochraně osobních údajů

Odesláním tohoto formuláře poskytnete vyplněné osobní údaje Inzerentovi (zadavateli pracovní pozice) DOSON AZS s.r.o. 01 (IČO 28811267), který může tyto údaje dále spravovat a zpracovávat. V případě, že je Inzerentem personální nebo pracovní agentura, mohou být tyto údaje poskytnuty i dalším subjektům za účelem zprostředkování zaměstnání.
Provozovatel spravnykrok.cz (INET-SERVIS.CZ, s.r.o, IČO: 27523209) data odeslaná prostřednictvím tohoto formuláře nespravuje ani nezpracovává. Obsah formuláře pouze v reálném čase odešle Inzerentovi. Více…

Inzerent se při registraci na upcr.cz zavázal k ochraně osobních údajů v souladu s Nařízením (EU) 2016/679 (GDPR). Proces registrace nicméně probíhá elektronickou cestou a plně automatizovaně. Není v technických možnostech Provozovatele ověřit totožnost inzerenta. Neručíme proto za aktuálnost ani správnost údajů zveřejněných u pracovní nabídky ani za správnost kontaktních údajů. Provozovatel není schopen ovlivnit způsob řešení ochrany osobních údajů na straně Inzerenta. Uchazeč o zaměstnání tak při odeslání odpovědi svoje osobní údaje svěřuje Inzerentovi na vlastní riziko.