Pracovník v sociálních službách Brno

Plat: 18 000 Kč/měsíc
Lokalita pracoviště: Pastrnkova 688, Brno, Jihomoravský

Společnost Generace Care z.ú. hledá vhodného kandidáta na pozici Pracovníci přímé obslužné péče v oblasti ambulantních a terénních služeb a pečovatelé v oblasti domácí péče.

Popis pracovní pozice

První kontakt e-mailem nebo telefonicky PO-PÁ 8:00-14:00 h
Terénní pečovatelská služba příjme pracovníky na HPP:
Nabízíme:
- odpovídající mzdové zařazení
- osobní ohodnocení v průběhu nebo po zkušební době
- odměny
- 5 týdnů dovolené
- zaměstnaneck výhody (stravenky, školení atd.)

Požadujeme:
- ochotu pracovat v terénní službě
- dokončené základní vzdělání
- kurz pracovníka v sociálních službách (umožníme jeho absolvování)
- trestní bezúhonost
- sociální cítění, emaptii, pečlivost, odpovědnost
Souhlas zaměstnavatele se zaměstnaneckou kartou

Kontakt

Generace Care z.ú.Kontaktní osoba:
Elvíra Patáková   +420 773 750 537

Kontaktovat zaměstnavatele

Informace k ochraně osobních údajů

Odesláním tohoto formuláře poskytnete vyplněné osobní údaje Inzerentovi (zadavateli pracovní pozice) Generace Care z.ú. (IČO 04377371), který může tyto údaje dále spravovat a zpracovávat. V případě, že je Inzerentem personální nebo pracovní agentura, mohou být tyto údaje poskytnuty i dalším subjektům za účelem zprostředkování zaměstnání.
Provozovatel spravnykrok.cz (INET-SERVIS.CZ, s.r.o, IČO: 27523209) data odeslaná prostřednictvím tohoto formuláře nespravuje ani nezpracovává. Obsah formuláře pouze v reálném čase odešle Inzerentovi. Více…

Inzerent se při registraci na upcr.cz zavázal k ochraně osobních údajů v souladu s Nařízením (EU) 2016/679 (GDPR). Proces registrace nicméně probíhá elektronickou cestou a plně automatizovaně. Není v technických možnostech Provozovatele ověřit totožnost inzerenta. Neručíme proto za aktuálnost ani správnost údajů zveřejněných u pracovní nabídky ani za správnost kontaktních údajů. Provozovatel není schopen ovlivnit způsob řešení ochrany osobních údajů na straně Inzerenta. Uchazeč o zaměstnání tak při odeslání odpovědi svoje osobní údaje svěřuje Inzerentovi na vlastní riziko.