Pracovník v sociálních službách (pečovatel/ka) Polička

Plat: 19 000 Kč/měsíc
Lokalita pracoviště: Družstevní 970, Polička, Pardubický

Společnost Dům s pečovatelskou službou "Penzion" Polička hledá vhodného kandidáta na pozici Pracovníci přímé obslužné péče v oblasti pobytové péče.

Popis pracovní pozice

NÁPLŇ PRÁCE: pracovník v sociálních službách - pečovatelka v přímé obslužné péči, provádění pečovatelských služeb v domácnostech seniorů (nákupy, úklid, os. hygiena, stravování, doprovod, dohled)
POŽADAVKY: min. vzdělání - vyučení (nemusí být v oboru), aktivní řidič sk. B (os. auto), základní znalost práce na PC, komunikativní a společenský přístup, ochota ke vzdělávání
NABÍZÍME: dlouhodobé a stabilní zaměstnání, zvýhodněné stravování, bezplatné vzdělávání, penz. připojištění, FKSP
KONTAKT: telefonicky, e-mailem nebo osobně

Kontakt

Dům s pečovatelskou službou "Penzion" PoličkaKontaktní osoba:
Irena Smolková   +420 461 753 122,730 892 031

Kontaktovat zaměstnavatele

Informace k ochraně osobních údajů

Odesláním tohoto formuláře poskytnete vyplněné osobní údaje Inzerentovi (zadavateli pracovní pozice) Dům s pečovatelskou službou "Penzion" Polička (IČO 65684672), který může tyto údaje dále spravovat a zpracovávat. V případě, že je Inzerentem personální nebo pracovní agentura, mohou být tyto údaje poskytnuty i dalším subjektům za účelem zprostředkování zaměstnání.
Provozovatel spravnykrok.cz (INET-SERVIS.CZ, s.r.o, IČO: 27523209) data odeslaná prostřednictvím tohoto formuláře nespravuje ani nezpracovává. Obsah formuláře pouze v reálném čase odešle Inzerentovi. Více…

Inzerent se při registraci na upcr.cz zavázal k ochraně osobních údajů v souladu s Nařízením (EU) 2016/679 (GDPR). Proces registrace nicméně probíhá elektronickou cestou a plně automatizovaně. Není v technických možnostech Provozovatele ověřit totožnost inzerenta. Neručíme proto za aktuálnost ani správnost údajů zveřejněných u pracovní nabídky ani za správnost kontaktních údajů. Provozovatel není schopen ovlivnit způsob řešení ochrany osobních údajů na straně Inzerenta. Uchazeč o zaměstnání tak při odeslání odpovědi svoje osobní údaje svěřuje Inzerentovi na vlastní riziko.