Pracovník/ce v sociálních službách Ostrava

Plat: 18 064 Kč/měsíc
Lokalita pracoviště: Klostermannova 1586, Ostrava, Moravskoslezský

Společnost Slezská diakonie hledá vhodného kandidáta na pozici Pracovníci přímé obslužné péče v oblasti pobytové péče.

Popis pracovní pozice

Pracoviště: Klostermannova 1586/25, Mariánské Hory
Kontakt e-mailem: m.vrbovska@slezskadiakonie.cz

Práce s cílovou skupinou osoby s tělesným a kombinovaným postižením ve službách Domov pro osoby se zdravotním postižením a odlehčovací služba, přímá obslužná péče.
Požadujeme splnění kvalifikačních požadavků dle §116, písm. a) zákona č. 108/2006 Sb., o sociálních službách, trestní bezúhonnost, komunikační dovednosti, psychická odolnost, schopnost týmově spolupracovat s kolegy, osobnostní vlastnosti - samostatnost, pracovitost, flexibilita.
Nabízíme možnost osobního růstu a rozvoje, možnost dalšího prohlubování vzdělání, práci v moderním zařízení, zázemí stabilní organizace.

Kontakt

Slezská diakonieKontaktní osoba:
Bc. Michaela Vrbovská   +420 737 212 774

Kontaktovat zaměstnavatele

Informace k ochraně osobních údajů

Odesláním tohoto formuláře poskytnete vyplněné osobní údaje Inzerentovi (zadavateli pracovní pozice) Slezská diakonie (IČO 65468562), který může tyto údaje dále spravovat a zpracovávat. V případě, že je Inzerentem personální nebo pracovní agentura, mohou být tyto údaje poskytnuty i dalším subjektům za účelem zprostředkování zaměstnání.
Provozovatel spravnykrok.cz (INET-SERVIS.CZ, s.r.o, IČO: 27523209) data odeslaná prostřednictvím tohoto formuláře nespravuje ani nezpracovává. Obsah formuláře pouze v reálném čase odešle Inzerentovi. Více…

Inzerent se při registraci na upcr.cz zavázal k ochraně osobních údajů v souladu s Nařízením (EU) 2016/679 (GDPR). Proces registrace nicméně probíhá elektronickou cestou a plně automatizovaně. Není v technických možnostech Provozovatele ověřit totožnost inzerenta. Neručíme proto za aktuálnost ani správnost údajů zveřejněných u pracovní nabídky ani za správnost kontaktních údajů. Provozovatel není schopen ovlivnit způsob řešení ochrany osobních údajů na straně Inzerenta. Uchazeč o zaměstnání tak při odeslání odpovědi svoje osobní údaje svěřuje Inzerentovi na vlastní riziko.