Prodavač bytových doplňků Praha

Plat: 15 000 Kč/měsíc
Lokalita pracoviště: Fikerova 2169, Praha, Hlavní město Praha

Společnost Ivana Štěrbová hledá vhodného kandidáta na pozici Prodavači drobného zboží, klenotů, nábytku a bytových doplňků.

Popis pracovní pozice

Hledáme proaktivní slečnu/paní do prodejny s luxusními bytovými doplňky, drobným nábytkem a bytovým textilem.

Náplň práce:
- obsluha zákazníka
- předvedení zboží a poskytnutí informací
- obsluha pokladního a účetního systému
- péče o obchod, aranžování zboží, udržování obchodu v reprezentativním stavu
- atd.

Požadujeme:
- profesionální vystupování
- zájem o zboží (bytové doplňky, ložní prádlo a ručníky, svíčky, svícny, vázy, ...)
- loajalitu a vstřícnost
- komunikativní a příjemnou osobnost
- běžnou znalost PC (Word, Excel)
- komunikativní znalost AJ/RJ výhodou (nikoliv podmínkou)

Nabízíme:
- práci v příjemné společnosti s dobrým jménem s rodinnou atmosférou
- slušné jednání a férovost
- dobré finanční ohodnocení + příspěvek na stravování

Pracoviště Praha - centrum. 32 - 40 hod/týden - dle domluvy možnost zkrácení směny ve večerních hodinách, kr./dlouhý týden.

Kontakt

Ivana Štěrbová

Kontaktovat zaměstnavatele

Informace k ochraně osobních údajů

Odesláním tohoto formuláře poskytnete vyplněné osobní údaje Inzerentovi (zadavateli pracovní pozice) Ivana Štěrbová (IČO 03581632), který může tyto údaje dále spravovat a zpracovávat. V případě, že je Inzerentem personální nebo pracovní agentura, mohou být tyto údaje poskytnuty i dalším subjektům za účelem zprostředkování zaměstnání.
Provozovatel spravnykrok.cz (INET-SERVIS.CZ, s.r.o, IČO: 27523209) data odeslaná prostřednictvím tohoto formuláře nespravuje ani nezpracovává. Obsah formuláře pouze v reálném čase odešle Inzerentovi. Více…

Inzerent se při registraci na upcr.cz zavázal k ochraně osobních údajů v souladu s Nařízením (EU) 2016/679 (GDPR). Proces registrace nicméně probíhá elektronickou cestou a plně automatizovaně. Není v technických možnostech Provozovatele ověřit totožnost inzerenta. Neručíme proto za aktuálnost ani správnost údajů zveřejněných u pracovní nabídky ani za správnost kontaktních údajů. Provozovatel není schopen ovlivnit způsob řešení ochrany osobních údajů na straně Inzerenta. Uchazeč o zaměstnání tak při odeslání odpovědi svoje osobní údaje svěřuje Inzerentovi na vlastní riziko.