Pradavač/ka Přerov

Plat: 15 000 Kč/měsíc
Lokalita pracoviště: Lipnická 2936, Přerov, Olomoucký

Společnost Bc. Jiří Bartál hledá vhodného kandidáta na pozici Prodavači elektrotechniky, elektroniky a domácích potřeb.

Popis pracovní pozice

Náplň práce:
prodej elektra.

Požadavky:
znalost práce na PC, Komunikační schopnosti, příjemné vystupování, zodpovědnost a pečlivost, trestní rejstřík bez záznamu.

Zájemci se mohou hlásit:
- zasláním životopisu (CV) na email: info@okaybartal.cz;
- telefonicky (9,00 - 19,00 hod.) na čísle 728 517 511 - p. Bartál

Kontakt

Bc. Jiří BartálKontaktní osoba:
Jiří Bartál   +420 728 517 511

Kontaktovat zaměstnavatele

Informace k ochraně osobních údajů

Odesláním tohoto formuláře poskytnete vyplněné osobní údaje Inzerentovi (zadavateli pracovní pozice) Bc. Jiří Bartál (IČO 06889662), který může tyto údaje dále spravovat a zpracovávat. V případě, že je Inzerentem personální nebo pracovní agentura, mohou být tyto údaje poskytnuty i dalším subjektům za účelem zprostředkování zaměstnání.
Provozovatel spravnykrok.cz (INET-SERVIS.CZ, s.r.o, IČO: 27523209) data odeslaná prostřednictvím tohoto formuláře nespravuje ani nezpracovává. Obsah formuláře pouze v reálném čase odešle Inzerentovi. Více…

Inzerent se při registraci na upcr.cz zavázal k ochraně osobních údajů v souladu s Nařízením (EU) 2016/679 (GDPR). Proces registrace nicméně probíhá elektronickou cestou a plně automatizovaně. Není v technických možnostech Provozovatele ověřit totožnost inzerenta. Neručíme proto za aktuálnost ani správnost údajů zveřejněných u pracovní nabídky ani za správnost kontaktních údajů. Provozovatel není schopen ovlivnit způsob řešení ochrany osobních údajů na straně Inzerenta. Uchazeč o zaměstnání tak při odeslání odpovědi svoje osobní údaje svěřuje Inzerentovi na vlastní riziko.