Prodavač/ka Ostrava

Plat: 11 200 Kč/měsíc
Lokalita pracoviště: , Ostrava, Moravskoslezský

Společnost Těšínské jatky, s. r. o. hledá vhodného kandidáta na pozici Prodavači potravinářského zboží.

Popis pracovní pozice

Pracoviště: Ostrava, Bufet Nový Svět
Kontakt: Pilochová Jolana-personalista, e-mail: prace@tesjatky.cz

Požadujeme:
-vyučení v oboru prodavač/ka.

Náplň práce:
- práce prodavačky, práce na pokladně
- Pracovní doba pondělí až pátek
- Ranní směny

Zaměstnanecké výhody:
-stravné, prémie, odměny

Kontakt

Těšínské jatky, s. r. o.Kontaktní osoba:
Jolana Pilchová, personalistka  

Kontaktovat zaměstnavatele

Informace k ochraně osobních údajů

Odesláním tohoto formuláře poskytnete vyplněné osobní údaje Inzerentovi (zadavateli pracovní pozice) Těšínské jatky, s. r. o. (IČO 25822357), který může tyto údaje dále spravovat a zpracovávat. V případě, že je Inzerentem personální nebo pracovní agentura, mohou být tyto údaje poskytnuty i dalším subjektům za účelem zprostředkování zaměstnání.
Provozovatel spravnykrok.cz (INET-SERVIS.CZ, s.r.o, IČO: 27523209) data odeslaná prostřednictvím tohoto formuláře nespravuje ani nezpracovává. Obsah formuláře pouze v reálném čase odešle Inzerentovi. Více…

Inzerent se při registraci na upcr.cz zavázal k ochraně osobních údajů v souladu s Nařízením (EU) 2016/679 (GDPR). Proces registrace nicméně probíhá elektronickou cestou a plně automatizovaně. Není v technických možnostech Provozovatele ověřit totožnost inzerenta. Neručíme proto za aktuálnost ani správnost údajů zveřejněných u pracovní nabídky ani za správnost kontaktních údajů. Provozovatel není schopen ovlivnit způsob řešení ochrany osobních údajů na straně Inzerenta. Uchazeč o zaměstnání tak při odeslání odpovědi svoje osobní údaje svěřuje Inzerentovi na vlastní riziko.