Prodavač/ka Česká Lípa

Plat: 16 000 Kč/měsíc
Lokalita pracoviště: Purkyňova 1849, Česká Lípa, Liberecký

Společnost JIZERSKÉ PEKÁRNY, spol. s r.o. hledá vhodného kandidáta na pozici Prodavači potravinářského zboží.

Popis pracovní pozice

Jedná se o prodej pekařských a cukrářských výrobků.
Vyučení v oboru prodavačka nebo praxe v potravinářství a obchodu výhodou.
Ranní směna 5:00 - 13:30, odpolední 11:30 - 19:00, SO + NE služby dle rozpisu.
První kontakt telefonicky nebo emailem! Nedostavovat se na provozovnu.
Pozice je vhodná i pro OZP.

Kontakt

JIZERSKÉ PEKÁRNY, spol. s r.o.Kontaktní osoba:
Monika Paličková   +420 606 682 186(vdoběod8:00-15:00hod)

Kontaktovat zaměstnavatele

Informace k ochraně osobních údajů

Odesláním tohoto formuláře poskytnete vyplněné osobní údaje Inzerentovi (zadavateli pracovní pozice) JIZERSKÉ PEKÁRNY, spol. s r.o. (IČO 48267201), který může tyto údaje dále spravovat a zpracovávat. V případě, že je Inzerentem personální nebo pracovní agentura, mohou být tyto údaje poskytnuty i dalším subjektům za účelem zprostředkování zaměstnání.
Provozovatel spravnykrok.cz (INET-SERVIS.CZ, s.r.o, IČO: 27523209) data odeslaná prostřednictvím tohoto formuláře nespravuje ani nezpracovává. Obsah formuláře pouze v reálném čase odešle Inzerentovi. Více…

Inzerent se při registraci na upcr.cz zavázal k ochraně osobních údajů v souladu s Nařízením (EU) 2016/679 (GDPR). Proces registrace nicméně probíhá elektronickou cestou a plně automatizovaně. Není v technických možnostech Provozovatele ověřit totožnost inzerenta. Neručíme proto za aktuálnost ani správnost údajů zveřejněných u pracovní nabídky ani za správnost kontaktních údajů. Provozovatel není schopen ovlivnit způsob řešení ochrany osobních údajů na straně Inzerenta. Uchazeč o zaměstnání tak při odeslání odpovědi svoje osobní údaje svěřuje Inzerentovi na vlastní riziko.