Prodavač/ka Vraňany

Plat: 25 000 Kč/měsíc
Lokalita pracoviště: 27, Vraňany, Středočeský

Společnost Jahodárna Vraňany s.r.o. hledá vhodného kandidáta na pozici Prodavači potravinářského zboží.

Popis pracovní pozice

- prodej ovoce a zeleniny spolu s dalším doplňkovým sortimentem, vybalování zboží, udržování pořádku na prodejně
Požadujeme: spolehlivost, komunikativnost, flexibilitu
Nabízíme: 25 dnů dovolené, zam. slevy a další
Kontakt: osobní schůzka po tel. domluvě , životopisy zasílejte e-mailem

Kontakt

Jahodárna Vraňany s.r.o.Kontaktní osoba:
Dagmar Hančová   +420 739 253 167

Kontaktovat zaměstnavatele

Informace k ochraně osobních údajů

Odesláním tohoto formuláře poskytnete vyplněné osobní údaje Inzerentovi (zadavateli pracovní pozice) Jahodárna Vraňany s.r.o. (IČO 04659597), který může tyto údaje dále spravovat a zpracovávat. V případě, že je Inzerentem personální nebo pracovní agentura, mohou být tyto údaje poskytnuty i dalším subjektům za účelem zprostředkování zaměstnání.
Provozovatel spravnykrok.cz (INET-SERVIS.CZ, s.r.o, IČO: 27523209) data odeslaná prostřednictvím tohoto formuláře nespravuje ani nezpracovává. Obsah formuláře pouze v reálném čase odešle Inzerentovi. Více…

Inzerent se při registraci na upcr.cz zavázal k ochraně osobních údajů v souladu s Nařízením (EU) 2016/679 (GDPR). Proces registrace nicméně probíhá elektronickou cestou a plně automatizovaně. Není v technických možnostech Provozovatele ověřit totožnost inzerenta. Neručíme proto za aktuálnost ani správnost údajů zveřejněných u pracovní nabídky ani za správnost kontaktních údajů. Provozovatel není schopen ovlivnit způsob řešení ochrany osobních údajů na straně Inzerenta. Uchazeč o zaměstnání tak při odeslání odpovědi svoje osobní údaje svěřuje Inzerentovi na vlastní riziko.