Prodavač/ka maso, uzeniny, lahůdky - varnsdorf

Plat: 14 500 Kč/měsíc
Lokalita pracoviště: Kmochova 3156, Varnsdorf, Ústecký

Společnost PMU CZ, a.s. hledá vhodného kandidáta na pozici Prodavači potravinářského zboží.

Popis pracovní pozice

Jedná se o řeznictví Procházka (PMU CZ, a. s.), v prostorách Penny Marketu ve městě VARNSDORF.

Pracovní náplň:
• objednávání a příjem zboží pro prodejnu
• nábor prodavaček, jejich hodnocení a motivování
• celkové řízení chodu prodejny
• zodpovědnost za prezentaci zboží, čistotu prodejny a dodržování standardů

Požadujeme:
• ideálně vyučení v oboru řezník nebo SŠ potravinářské technologie
• praxe v bourání a zpracování masa výhodou
• zkušenost s řízením menšího kolektivu
• znalost práce s PC

Nabízíme:
• pracovní poměr na dobu neurčitou s pravidelně vyplácenou mzdou
• bonusy za plnění tržeb, zaměstnanecké nákupy, stravenky
• kreativní práci s lidmi

V případě zájmu svůj životopis zašlete na akrajcova@prochazka.cz.

Kontakt

PMU CZ, a.s.

Kontaktní osoba:
Andrea Krajčová   +420 416 856 370

Kontaktovat zaměstnavatele

Informace k ochraně osobních údajů

Odesláním tohoto formuláře poskytnete vyplněné osobní údaje Inzerentovi (zadavateli pracovní pozice) PMU CZ, a.s. (IČO 25013165), který může tyto údaje dále spravovat a zpracovávat. V případě, že je Inzerentem personální nebo pracovní agentura, mohou být tyto údaje poskytnuty i dalším subjektům za účelem zprostředkování zaměstnání.
Provozovatel spravnykrok.cz (INET-SERVIS.CZ, s.r.o, IČO: 27523209) data odeslaná prostřednictvím tohoto formuláře nespravuje ani nezpracovává. Obsah formuláře pouze v reálném čase odešle Inzerentovi. Více…

Inzerent se při registraci na upcr.cz zavázal k ochraně osobních údajů v souladu s Nařízením (EU) 2016/679 (GDPR). Proces registrace nicméně probíhá elektronickou cestou a plně automatizovaně. Není v technických možnostech Provozovatele ověřit totožnost inzerenta. Neručíme proto za aktuálnost ani správnost údajů zveřejněných u pracovní nabídky ani za správnost kontaktních údajů. Provozovatel není schopen ovlivnit způsob řešení ochrany osobních údajů na straně Inzerenta. Uchazeč o zaměstnání tak při odeslání odpovědi svoje osobní údaje svěřuje Inzerentovi na vlastní riziko.