Vedoucí prodavačka Čestlice

Inzerát z úřadu práce
Plat: 25 000 Kč/měsíc
Lokalita pracoviště: Pražská 138, Čestlice, Středočeský

Společnost TRICO LINE TRADE s.r.o. hledá vhodného kandidáta na pozici Prodavači v prodejnách.

Popis pracovní pozice

místo výkonu práce: Pražská č.p. 138, Čestlice, 251 01 Říčany u Prahy
kontakt: Kočí Jana, tel.: 777720928, e-mail: jana@tricoline.cz

Nutná alespoň pasivní znalost anglického nebo ruského jazyka, praxe v oboru výhodou. Různé směny v rámci otevírací doby do 9hod do 21hod.
- požadujeme zveřejnit i Praha a Praha-východ.
- požadujeme nejdříve poslat životopis na uvedenou e-mailovou adresu.

Kontakt

TRICO LINE TRADE s.r.o.Kontaktní osoba:
Jana Kočí   +420 777 720 928

Kontaktovat zaměstnavatele

Informace k ochraně osobních údajů

Odesláním tohoto formuláře poskytnete vyplněné osobní údaje Inzerentovi (zadavateli pracovní pozice) TRICO LINE TRADE s.r.o. (IČO 24250180), který může tyto údaje dále spravovat a zpracovávat. V případě, že je Inzerentem personální nebo pracovní agentura, mohou být tyto údaje poskytnuty i dalším subjektům za účelem zprostředkování zaměstnání.
Provozovatel spravnykrok.cz (INET-SERVIS.CZ, s.r.o, IČO: 27523209) data odeslaná prostřednictvím tohoto formuláře nespravuje ani nezpracovává. Obsah formuláře pouze v reálném čase odešle Inzerentovi. Více…

Inzerent se při registraci na upcr.cz zavázal k ochraně osobních údajů v souladu s Nařízením (EU) 2016/679 (GDPR). Proces registrace nicméně probíhá elektronickou cestou a plně automatizovaně. Není v technických možnostech Provozovatele ověřit totožnost inzerenta. Neručíme proto za aktuálnost ani správnost údajů zveřejněných u pracovní nabídky ani za správnost kontaktních údajů. Provozovatel není schopen ovlivnit způsob řešení ochrany osobních údajů na straně Inzerenta. Uchazeč o zaměstnání tak při odeslání odpovědi svoje osobní údaje svěřuje Inzerentovi na vlastní riziko.