Prodavač/ -ka Most

Plat: 15 000 Kč/měsíc
Lokalita pracoviště: Rudolická 1706, Most, Ústecký

Společnost Paul nábytek, s.r.o. hledá vhodného kandidáta na pozici Prodavači drobného zboží, klenotů, nábytku a bytových doplňků.

Popis pracovní pozice

PRODAVAČ/ -KA
POŽADUJEME:
- praxe v oboru prodač/ - ka podmínkou
- práce na PC
- loajalita
- výpis z RT
Tzv. krátký, dlouhý týden.
Po skončení doby určité, možnost prodloužení na dobu neurčitou.
Zaměstnanecké výhody: provize z prodeje.
HLÁSIT SE: Paul Leo, tel.: 602387423, e-mail: leo.paul@nabytek-paul.cz - zasílat životopis, osobně po telefonické domluvě.

Kontakt

Paul nábytek, s.r.o.Kontaktní osoba:
Leo Paul   +420 602 387 423

Kontaktovat zaměstnavatele

Informace k ochraně osobních údajů

Odesláním tohoto formuláře poskytnete vyplněné osobní údaje Inzerentovi (zadavateli pracovní pozice) Paul nábytek, s.r.o. (IČO 25488660), který může tyto údaje dále spravovat a zpracovávat. V případě, že je Inzerentem personální nebo pracovní agentura, mohou být tyto údaje poskytnuty i dalším subjektům za účelem zprostředkování zaměstnání.
Provozovatel spravnykrok.cz (INET-SERVIS.CZ, s.r.o, IČO: 27523209) data odeslaná prostřednictvím tohoto formuláře nespravuje ani nezpracovává. Obsah formuláře pouze v reálném čase odešle Inzerentovi. Více…

Inzerent se při registraci na upcr.cz zavázal k ochraně osobních údajů v souladu s Nařízením (EU) 2016/679 (GDPR). Proces registrace nicméně probíhá elektronickou cestou a plně automatizovaně. Není v technických možnostech Provozovatele ověřit totožnost inzerenta. Neručíme proto za aktuálnost ani správnost údajů zveřejněných u pracovní nabídky ani za správnost kontaktních údajů. Provozovatel není schopen ovlivnit způsob řešení ochrany osobních údajů na straně Inzerenta. Uchazeč o zaměstnání tak při odeslání odpovědi svoje osobní údaje svěřuje Inzerentovi na vlastní riziko.