Prodavač/ka v klíčovém centru Turnov

Plat: 14 000 Kč/měsíc
Lokalita pracoviště: Sobotecká 222, Turnov, Liberecký

Společnost F E B A spol. s r.o. hledá vhodného kandidáta na pozici Prodavači v prodejnách.

Popis pracovní pozice

požadujeme vyučení nebo střední ukončené vzdělání

nutná manuální zručnost a snaha učit se novým věcem v oboru

prac. doba obchodu: po - pá od 8.00 do 17.00 hod.,
sobota: každá druhá od 8.00 do 11.00 hod.,

kontakt: e-mailem, telefonicky všední dny do 16.00 hod.,

Kontakt

F E B A spol. s r.o.Kontaktní osoba:
Ondřej Hlavatý   +420 728 194 894

Kontaktovat zaměstnavatele

Informace k ochraně osobních údajů

Odesláním tohoto formuláře poskytnete vyplněné osobní údaje Inzerentovi (zadavateli pracovní pozice) F E B A spol. s r.o. (IČO 15043703), který může tyto údaje dále spravovat a zpracovávat. V případě, že je Inzerentem personální nebo pracovní agentura, mohou být tyto údaje poskytnuty i dalším subjektům za účelem zprostředkování zaměstnání.
Provozovatel spravnykrok.cz (INET-SERVIS.CZ, s.r.o, IČO: 27523209) data odeslaná prostřednictvím tohoto formuláře nespravuje ani nezpracovává. Obsah formuláře pouze v reálném čase odešle Inzerentovi. Více…

Inzerent se při registraci na upcr.cz zavázal k ochraně osobních údajů v souladu s Nařízením (EU) 2016/679 (GDPR). Proces registrace nicméně probíhá elektronickou cestou a plně automatizovaně. Není v technických možnostech Provozovatele ověřit totožnost inzerenta. Neručíme proto za aktuálnost ani správnost údajů zveřejněných u pracovní nabídky ani za správnost kontaktních údajů. Provozovatel není schopen ovlivnit způsob řešení ochrany osobních údajů na straně Inzerenta. Uchazeč o zaměstnání tak při odeslání odpovědi svoje osobní údaje svěřuje Inzerentovi na vlastní riziko.