Provozní zámečník, údržbář Český Dub

Plat: 14 000 Kč/měsíc
Lokalita pracoviště: Husova 58, Český Dub, Liberecký

Společnost Ing. Yuriy Kuziv hledá vhodného kandidáta na pozici Provozní zámečníci, údržbáři.

Popis pracovní pozice

Práce na 3 měsíce v okrese Liberec.
Hlásit se e-mailem, telefonicky nebo osobně ve čtvrtek od 9.00 do 12.00 hod.

Kontakt

Ing. Yuriy KuzivKontaktní osoba:
Ing. Yuriy Kuziv   +420 774 424 375

Kontaktovat zaměstnavatele

Informace k ochraně osobních údajů

Odesláním tohoto formuláře poskytnete vyplněné osobní údaje Inzerentovi (zadavateli pracovní pozice) Ing. Yuriy Kuziv (IČO 63751097), který může tyto údaje dále spravovat a zpracovávat. V případě, že je Inzerentem personální nebo pracovní agentura, mohou být tyto údaje poskytnuty i dalším subjektům za účelem zprostředkování zaměstnání.
Provozovatel spravnykrok.cz (INET-SERVIS.CZ, s.r.o, IČO: 27523209) data odeslaná prostřednictvím tohoto formuláře nespravuje ani nezpracovává. Obsah formuláře pouze v reálném čase odešle Inzerentovi. Více…

Inzerent se při registraci na upcr.cz zavázal k ochraně osobních údajů v souladu s Nařízením (EU) 2016/679 (GDPR). Proces registrace nicméně probíhá elektronickou cestou a plně automatizovaně. Není v technických možnostech Provozovatele ověřit totožnost inzerenta. Neručíme proto za aktuálnost ani správnost údajů zveřejněných u pracovní nabídky ani za správnost kontaktních údajů. Provozovatel není schopen ovlivnit způsob řešení ochrany osobních údajů na straně Inzerenta. Uchazeč o zaměstnání tak při odeslání odpovědi svoje osobní údaje svěřuje Inzerentovi na vlastní riziko.