Recepční/administrativní pracovník Mnichovo Hradiště

Plat: 22 000 Kč/měsíc
Lokalita pracoviště: Nákladní 1486, Mnichovo Hradiště, Středočeský

Společnost JaP - Jacina, s.r.o. hledá vhodného kandidáta na pozici Recepční (kromě recepčních v hotelích a dalších ubytovacích zařízeních).

Popis pracovní pozice

KOHO HLEDÁME?
Hledáme samostatného a aktivního člověka, který si bude umět poradit, když se na recepci sejde více lidí, požadavků a úkolů najednou.
Recepční je člověk, na kterého se obrací kolegové a zákazníci, proto by měl/a být pozitivní, profesionální, aktivní a mít reprezentativní vystupování.
Bez pokročilé uživatelské znalosti MS Office (Word, Excel, PowerPoint, Outlook), komunikačních a organizačních dovedností se u nás neobejdete.
Předpokladem je i praxe na obdobné pozici minimálně 1 rok.

CO VÁS ČEKÁ?
- zodpovědnost za chod a stav recepce a zasedacích místností
- přijímání a uvedení návštěv a zákazníků, vyřizování stížností a přání
- péče o zákazníky, návštěvy, účastníky schůzek a porad (uvedení, občerstvení)
- příjem telefonátů a jejich přepojování
- příjem a zpracování příchozí a odchozí pošty
- administrativní výpomoc kolegům
- správa centrálního systému evidence revizí a majetku (PC, mobilní telefony,...)
- plnění operativních úkolů a další sekretářské práce

Kontakt

JaP - Jacina, s.r.o.Kontaktní osoba:
Šárka Libichová, personalistka   +420 326 773 454,731 661 187

Kontaktovat zaměstnavatele

Informace k ochraně osobních údajů

Odesláním tohoto formuláře poskytnete vyplněné osobní údaje Inzerentovi (zadavateli pracovní pozice) JaP - Jacina, s.r.o. (IČO 25655108), který může tyto údaje dále spravovat a zpracovávat. V případě, že je Inzerentem personální nebo pracovní agentura, mohou být tyto údaje poskytnuty i dalším subjektům za účelem zprostředkování zaměstnání.
Provozovatel spravnykrok.cz (INET-SERVIS.CZ, s.r.o, IČO: 27523209) data odeslaná prostřednictvím tohoto formuláře nespravuje ani nezpracovává. Obsah formuláře pouze v reálném čase odešle Inzerentovi. Více…

Inzerent se při registraci na upcr.cz zavázal k ochraně osobních údajů v souladu s Nařízením (EU) 2016/679 (GDPR). Proces registrace nicméně probíhá elektronickou cestou a plně automatizovaně. Není v technických možnostech Provozovatele ověřit totožnost inzerenta. Neručíme proto za aktuálnost ani správnost údajů zveřejněných u pracovní nabídky ani za správnost kontaktních údajů. Provozovatel není schopen ovlivnit způsob řešení ochrany osobních údajů na straně Inzerenta. Uchazeč o zaměstnání tak při odeslání odpovědi svoje osobní údaje svěřuje Inzerentovi na vlastní riziko.