řidič c+e Most

Plat: 95 Kč/měsíc
Lokalita pracoviště: 136, Most, Ústecký

Společnost REKULTIVAČNÍ VÝSTAVBA Most, a.s. hledá vhodného kandidáta na pozici Řidiči nákladních automobilů, tahačů a speciálních vozidel.

Popis pracovní pozice

ŘIDIČ C+E
Požadujeme:
- řidičský průkaz skupiny C + E
- platný profesní průkaz
- platné psychologické vyšetření řidičů
- strojnický průkaz vítán
HLÁSIT SE: Ing. Jaromír Kessler tel.: 602 766 442, email: jaromirkessler@email.cz, osobně pouze po telefonické domluvě

Kontakt

REKULTIVAČNÍ VÝSTAVBA Most, a.s.Kontaktní osoba:
Ing. Jaromír Kessler   +420 602 766 442

Kontaktovat zaměstnavatele

Informace k ochraně osobních údajů

Odesláním tohoto formuláře poskytnete vyplněné osobní údaje Inzerentovi (zadavateli pracovní pozice) REKULTIVAČNÍ VÝSTAVBA Most, a.s. (IČO 44569769), který může tyto údaje dále spravovat a zpracovávat. V případě, že je Inzerentem personální nebo pracovní agentura, mohou být tyto údaje poskytnuty i dalším subjektům za účelem zprostředkování zaměstnání.
Provozovatel spravnykrok.cz (INET-SERVIS.CZ, s.r.o, IČO: 27523209) data odeslaná prostřednictvím tohoto formuláře nespravuje ani nezpracovává. Obsah formuláře pouze v reálném čase odešle Inzerentovi. Více…

Inzerent se při registraci na upcr.cz zavázal k ochraně osobních údajů v souladu s Nařízením (EU) 2016/679 (GDPR). Proces registrace nicméně probíhá elektronickou cestou a plně automatizovaně. Není v technických možnostech Provozovatele ověřit totožnost inzerenta. Neručíme proto za aktuálnost ani správnost údajů zveřejněných u pracovní nabídky ani za správnost kontaktních údajů. Provozovatel není schopen ovlivnit způsob řešení ochrany osobních údajů na straně Inzerenta. Uchazeč o zaměstnání tak při odeslání odpovědi svoje osobní údaje svěřuje Inzerentovi na vlastní riziko.