řidiči nákladního vozidla tahač + návěs (možno hpp, dpp, dpč) Fryčovice

Inzerát z úřadu práce
Plat: 26 000 Kč/měsíc
Lokalita pracoviště: 36, Fryčovice, Moravskoslezský

Společnost Lukáš Duda hledá vhodného kandidáta na pozici Řidiči nákladních automobilů, tahačů a speciálních vozidel.

Popis pracovní pozice

A16 z:13/7/2018 (MOŽNO HPP, DPP, DPČ) a:13/11/2018
Praxe výhodou - ne podmínkou, zaučíme, ŘP skup. C, C+E, profesní průkaz, místo výkonu práce celá ČR. Směnnost denní, odpolední, pondělí až pátek.
Kontakt telefonicky, e-mailem viz výše.

Kontakt

Lukáš DudaKontaktní osoba:
Lukáš Duda   +420 604 566 384

Kontaktovat zaměstnavatele

Informace k ochraně osobních údajů

Odesláním tohoto formuláře poskytnete vyplněné osobní údaje Inzerentovi (zadavateli pracovní pozice) Lukáš Duda (IČO 76124398), který může tyto údaje dále spravovat a zpracovávat. V případě, že je Inzerentem personální nebo pracovní agentura, mohou být tyto údaje poskytnuty i dalším subjektům za účelem zprostředkování zaměstnání.
Provozovatel spravnykrok.cz (INET-SERVIS.CZ, s.r.o, IČO: 27523209) data odeslaná prostřednictvím tohoto formuláře nespravuje ani nezpracovává. Obsah formuláře pouze v reálném čase odešle Inzerentovi. Více…

Inzerent se při registraci na upcr.cz zavázal k ochraně osobních údajů v souladu s Nařízením (EU) 2016/679 (GDPR). Proces registrace nicméně probíhá elektronickou cestou a plně automatizovaně. Není v technických možnostech Provozovatele ověřit totožnost inzerenta. Neručíme proto za aktuálnost ani správnost údajů zveřejněných u pracovní nabídky ani za správnost kontaktních údajů. Provozovatel není schopen ovlivnit způsob řešení ochrany osobních údajů na straně Inzerenta. Uchazeč o zaměstnání tak při odeslání odpovědi svoje osobní údaje svěřuje Inzerentovi na vlastní riziko.