řidič sk. b - vozidlo do 3,5 tuny Pavlov

Plat: 20 000 Kč/měsíc
Lokalita pracoviště: č.e. 1, Pavlov, Středočeský

Společnost Belmond Group s.r.o. hledá vhodného kandidáta na pozici Řidiči osobních a malých dodávkových automobilů (kromě taxikářů a řidičů dopravy nemocných a raněných).

Popis pracovní pozice

Zavedená dopravní společnost přijme řidiče - kurýra na vozy typu Pick up a dodávka sk.B, řidičský průkaz sk. B + E výhodou.
Působnost v CZ a EU.
Praxe nutná, časová flexibilita.
Platové ohodnocení dle ujetých km.

Pracovní doba Po - Pá.

V případě zájmu prosím zasílejte strukturovaný životopis na e-mail: blaziusova@belmond.cz.

Kontakt

Belmond Group s.r.o.



Kontaktní osoba:
Alice Blaziusová   +420 777 344 335

Kontaktovat zaměstnavatele

Informace k ochraně osobních údajů

Odesláním tohoto formuláře poskytnete vyplněné osobní údaje Inzerentovi (zadavateli pracovní pozice) Belmond Group s.r.o. (IČO 60722011), který může tyto údaje dále spravovat a zpracovávat. V případě, že je Inzerentem personální nebo pracovní agentura, mohou být tyto údaje poskytnuty i dalším subjektům za účelem zprostředkování zaměstnání.
Provozovatel spravnykrok.cz (INET-SERVIS.CZ, s.r.o, IČO: 27523209) data odeslaná prostřednictvím tohoto formuláře nespravuje ani nezpracovává. Obsah formuláře pouze v reálném čase odešle Inzerentovi. Více…

Inzerent se při registraci na upcr.cz zavázal k ochraně osobních údajů v souladu s Nařízením (EU) 2016/679 (GDPR). Proces registrace nicméně probíhá elektronickou cestou a plně automatizovaně. Není v technických možnostech Provozovatele ověřit totožnost inzerenta. Neručíme proto za aktuálnost ani správnost údajů zveřejněných u pracovní nabídky ani za správnost kontaktních údajů. Provozovatel není schopen ovlivnit způsob řešení ochrany osobních údajů na straně Inzerenta. Uchazeč o zaměstnání tak při odeslání odpovědi svoje osobní údaje svěřuje Inzerentovi na vlastní riziko.