řidiči dodávkových automobilů do 3,5t. Rajhrad

Plat: 19 000 Kč/měsíc
Lokalita pracoviště: Stará pošta 980, Rajhrad, Jihomoravský

Společnost SMERO, spol. s r.o. hledá vhodného kandidáta na pozici Řidiči osobních a malých dodávkových automobilů (kromě taxikářů a řidičů dopravy nemocných a raněných).

Popis pracovní pozice

Řidiči - Rajhrad

Jmenujeme se SMERO a jsme velkoobchod s kancelářskými potřebami. Náš svět ale netvoří jen tužky, izolepy a kancelářský nábytek. Nejdůležitější jsou pro nás zákazníci a jejich příběhy, starosti a potřeby. Správným výběrem vybavení jim šetříme čas i peníze. Už od roku 1998.

Přijmeme zodpovědné řidiče, kteří dokáží včas a s úsměvem přivézt kancelářské potřeby jejich novým majitelům v Brně a okolí.

Nástup je možný ihned a OZP/OZZ není překážkou.

Co budete dělat:
Pracovní den začnete v 6:00 u skladu, kde si do auta naložíte zboží.
Pak vás čeká závoz k prvnímu zákazníkovi a dalším podle naplánované trasy.
Vyložení zboží a komunikace se zákazníkem, naše motto je: „Včas a s úsměvem.“
Během dne se možná ještě párkrát otočíte ve skladu, naposledy na konci pracovního dne okolo 14:30 pak můžete vyrazit domů.

Co nabízíme za dobře odvedenou práci:
Dlouhodobou spolupráci.
Mzdu dostanete vždy včas.
Každý měsíc (po skončení zkušební doby) si také v kanceláři vyzvednete stravenky.
Zaměstnanecké slevy na zboží. Děti u nás vybavíte do školy za pár korun.

Jaký je náš ideální řidič:
Má řidičský průkaz skupiny B a základní znalost PC.
Spolehlivý a zodpovědný jako ostatní SMERáci.
Umí komunikovat se zákazníky.


Životopisy zasílejte kontaktní osobě na e-mail prokesova.l@smero.cz Lenka Prokešová

Na partnerském portálu Dobraprace.cz jsme našli podobné nabídky práce

Kontakt

SMERO, spol. s r.o.Kontaktní osoba:
Lenka Prokešová  

Kontaktovat zaměstnavatele

Informace k ochraně osobních údajů

Odesláním tohoto formuláře poskytnete vyplněné osobní údaje Inzerentovi (zadavateli pracovní pozice) SMERO, spol. s r.o. (IČO 25527886), který může tyto údaje dále spravovat a zpracovávat. V případě, že je Inzerentem personální nebo pracovní agentura, mohou být tyto údaje poskytnuty i dalším subjektům za účelem zprostředkování zaměstnání.
Provozovatel spravnykrok.cz (INET-SERVIS.CZ, s.r.o, IČO: 27523209) data odeslaná prostřednictvím tohoto formuláře nespravuje ani nezpracovává. Obsah formuláře pouze v reálném čase odešle Inzerentovi. Více…

Inzerent se při registraci na upcr.cz zavázal k ochraně osobních údajů v souladu s Nařízením (EU) 2016/679 (GDPR). Proces registrace nicméně probíhá elektronickou cestou a plně automatizovaně. Není v technických možnostech Provozovatele ověřit totožnost inzerenta. Neručíme proto za aktuálnost ani správnost údajů zveřejněných u pracovní nabídky ani za správnost kontaktních údajů. Provozovatel není schopen ovlivnit způsob řešení ochrany osobních údajů na straně Inzerenta. Uchazeč o zaměstnání tak při odeslání odpovědi svoje osobní údaje svěřuje Inzerentovi na vlastní riziko.