řidič/ka Banín

Plat: 27 000 Kč/měsíc
Lokalita pracoviště: 55, Banín, Pardubický

Společnost Zdeněk Lev hledá vhodného kandidáta na pozici Řidiči osobních a malých dodávkových automobilů (kromě taxikářů a řidičů dopravy nemocných a raněných).

Popis pracovní pozice

NÁPLŇ PRÁCE: nakládka zásilek ve Svitavách, rozvoz zásilek GLS, dodávky 6 metrů, Svitavy a okolí
POŽADAVKY: ŘP sk. B + praxe vítána
NABÍZÍME: mzda až 27 000 Kč v případě šikovnosti
KONTAKT: telefonicky (telefonický kontakt nutný předem)

Kontakt

Zdeněk LevKontaktní osoba:
Zdeněk Lev   +420 606 827 546

Kontaktovat zaměstnavatele

Informace k ochraně osobních údajů

Odesláním tohoto formuláře poskytnete vyplněné osobní údaje Inzerentovi (zadavateli pracovní pozice) Zdeněk Lev (IČO 69132275), který může tyto údaje dále spravovat a zpracovávat. V případě, že je Inzerentem personální nebo pracovní agentura, mohou být tyto údaje poskytnuty i dalším subjektům za účelem zprostředkování zaměstnání.
Provozovatel spravnykrok.cz (INET-SERVIS.CZ, s.r.o, IČO: 27523209) data odeslaná prostřednictvím tohoto formuláře nespravuje ani nezpracovává. Obsah formuláře pouze v reálném čase odešle Inzerentovi. Více…

Inzerent se při registraci na upcr.cz zavázal k ochraně osobních údajů v souladu s Nařízením (EU) 2016/679 (GDPR). Proces registrace nicméně probíhá elektronickou cestou a plně automatizovaně. Není v technických možnostech Provozovatele ověřit totožnost inzerenta. Neručíme proto za aktuálnost ani správnost údajů zveřejněných u pracovní nabídky ani za správnost kontaktních údajů. Provozovatel není schopen ovlivnit způsob řešení ochrany osobních údajů na straně Inzerenta. Uchazeč o zaměstnání tak při odeslání odpovědi svoje osobní údaje svěřuje Inzerentovi na vlastní riziko.