řidič/-ka dodávky sk. b Provodov-Šonov

Plat: 25 000 Kč/měsíc
Lokalita pracoviště: , Provodov-Šonov, Královéhradecký

Společnost TOMEGAS s.r.o. hledá vhodného kandidáta na pozici Řidiči osobních a malých dodávkových automobilů (kromě taxikářů a řidičů dopravy nemocných a raněných).

Popis pracovní pozice

TOMEGAS s.r.o. hledá řidiče sk. B (do 3,5t) pro denní rozvozy propan-butanových lahví.
Pracovní poměr na dobu neurčitou, pružná pracovní doba. Nástup možný ihned.
Každý den doma, denní rozvozy pondělí - pátek ze skladu v Klenech u České Skalice.

Požadavky: řidičský průkaz sk. B, praxe s řízením vozidla, ADR výhodou - možno dodělat, výpis z rejstříku trestů.

Zaměstnavatel nabízí výborné platové ohodnocení 150,- Kč/hod., zaškolení a získání osvědčení ADR.

Kontakt - pan Tomeček Jan, tel.: 602 149 149, e-mail: tomecek@tomegas.cz (zaslání životopisu).

Kontakt

TOMEGAS s.r.o.Kontaktní osoba:
Jan Tomeček   +420 602 149 149

Kontaktovat zaměstnavatele

Informace k ochraně osobních údajů

Odesláním tohoto formuláře poskytnete vyplněné osobní údaje Inzerentovi (zadavateli pracovní pozice) TOMEGAS s.r.o. (IČO 25174363), který může tyto údaje dále spravovat a zpracovávat. V případě, že je Inzerentem personální nebo pracovní agentura, mohou být tyto údaje poskytnuty i dalším subjektům za účelem zprostředkování zaměstnání.
Provozovatel spravnykrok.cz (INET-SERVIS.CZ, s.r.o, IČO: 27523209) data odeslaná prostřednictvím tohoto formuláře nespravuje ani nezpracovává. Obsah formuláře pouze v reálném čase odešle Inzerentovi. Více…

Inzerent se při registraci na upcr.cz zavázal k ochraně osobních údajů v souladu s Nařízením (EU) 2016/679 (GDPR). Proces registrace nicméně probíhá elektronickou cestou a plně automatizovaně. Není v technických možnostech Provozovatele ověřit totožnost inzerenta. Neručíme proto za aktuálnost ani správnost údajů zveřejněných u pracovní nabídky ani za správnost kontaktních údajů. Provozovatel není schopen ovlivnit způsob řešení ochrany osobních údajů na straně Inzerenta. Uchazeč o zaměstnání tak při odeslání odpovědi svoje osobní údaje svěřuje Inzerentovi na vlastní riziko.