Rozvozce/kyně jídel Baška

Plat: 75 Kč/měsíc
Lokalita pracoviště: 249, Baška, Moravskoslezský

Společnost Stanislav Paško hledá vhodného kandidáta na pozici Řidiči osobních a malých dodávkových automobilů, taxikáři.

Popis pracovní pozice

A11 z:13/7/2018
Požadujeme: řidičský průkaz sk. B podmínkou. Práce vhodná i pro absolventy.
Pracovní doba: ranní směny PO-PÁ 07:00-11:00 hod., 20 hodin týdně (zkrácený úvazek).
Kontakt telefonicky, e-mailem viz výše.

Na partnerském portálu Dobraprace.cz jsme našli podobné nabídky práce

Kontakt

Stanislav PaškoKontaktní osoba:
Stanislav Paško   +420 777 244 333

Kontaktovat zaměstnavatele

Informace k ochraně osobních údajů

Odesláním tohoto formuláře poskytnete vyplněné osobní údaje Inzerentovi (zadavateli pracovní pozice) Stanislav Paško (IČO 47194952), který může tyto údaje dále spravovat a zpracovávat. V případě, že je Inzerentem personální nebo pracovní agentura, mohou být tyto údaje poskytnuty i dalším subjektům za účelem zprostředkování zaměstnání.
Provozovatel spravnykrok.cz (INET-SERVIS.CZ, s.r.o, IČO: 27523209) data odeslaná prostřednictvím tohoto formuláře nespravuje ani nezpracovává. Obsah formuláře pouze v reálném čase odešle Inzerentovi. Více…

Inzerent se při registraci na upcr.cz zavázal k ochraně osobních údajů v souladu s Nařízením (EU) 2016/679 (GDPR). Proces registrace nicméně probíhá elektronickou cestou a plně automatizovaně. Není v technických možnostech Provozovatele ověřit totožnost inzerenta. Neručíme proto za aktuálnost ani správnost údajů zveřejněných u pracovní nabídky ani za správnost kontaktních údajů. Provozovatel není schopen ovlivnit způsob řešení ochrany osobních údajů na straně Inzerenta. Uchazeč o zaměstnání tak při odeslání odpovědi svoje osobní údaje svěřuje Inzerentovi na vlastní riziko.