Asistentka Olomouc

Plat: 17 000 Kč/měsíc
Lokalita pracoviště: Hněvotínská 1333, Olomouc, Olomoucký

Společnost Univerzita Palackého v Olomouci hledá vhodného kandidáta na pozici Sekretáři (všeobecní).

Popis pracovní pozice

Požadujeme:
• SŠ nebo VŠ vzdělání,
• velmi dobrá znalost anglického jazyka slovem i písmem (komunikace se zahraničními zaměstnanci a hosty, zahraniční korespondence)
• uživatelská znalost práce na PC (Windows, MS Office)
• komunikativní dovednosti (výborná znalost českého jazyka - korespondence, zpracování podkladů, žádostí, apod.) a reprezentativní vystupování
• ochota pracovat v týmu a učit se novým věcem, flexibilita
Pracovní náplň:
• vedení a správa personální a ekonomické agendy ústavu – zpracování faktur a cestovních příkazů, administrativní asistence při přijímání nových pracovníků z ČR i zahraničí, zajišťování služebních cest, apod.
• práce v systému SAP, STAG a GRIS
• asistence při přípravě konferencí/seminářů, podkladů k projektovým žádostem apod.

Na partnerském portálu Dobraprace.cz jsme našli podobné nabídky práce

Kontakt

Univerzita Palackého v OlomouciKontaktní osoba:
Mgr. Martina Smitalová  

Kontaktovat zaměstnavatele

Informace k ochraně osobních údajů

Odesláním tohoto formuláře poskytnete vyplněné osobní údaje Inzerentovi (zadavateli pracovní pozice) Univerzita Palackého v Olomouci (IČO 61989592), který může tyto údaje dále spravovat a zpracovávat. V případě, že je Inzerentem personální nebo pracovní agentura, mohou být tyto údaje poskytnuty i dalším subjektům za účelem zprostředkování zaměstnání.
Provozovatel spravnykrok.cz (INET-SERVIS.CZ, s.r.o, IČO: 27523209) data odeslaná prostřednictvím tohoto formuláře nespravuje ani nezpracovává. Obsah formuláře pouze v reálném čase odešle Inzerentovi. Více…

Inzerent se při registraci na upcr.cz zavázal k ochraně osobních údajů v souladu s Nařízením (EU) 2016/679 (GDPR). Proces registrace nicméně probíhá elektronickou cestou a plně automatizovaně. Není v technických možnostech Provozovatele ověřit totožnost inzerenta. Neručíme proto za aktuálnost ani správnost údajů zveřejněných u pracovní nabídky ani za správnost kontaktních údajů. Provozovatel není schopen ovlivnit způsob řešení ochrany osobních údajů na straně Inzerenta. Uchazeč o zaměstnání tak při odeslání odpovědi svoje osobní údaje svěřuje Inzerentovi na vlastní riziko.