Seřizovač/ka - žďár n. s. Žďár nad Sázavou

Plat: 183 Kč/měsíc
Lokalita pracoviště: Jamská 2191, Žďár nad Sázavou, Vysočina

Společnost Cooper-Standard Automotive Česká republika s.r.o. hledá vhodného kandidáta na pozici Seřizovači a obsluha konvenčních fréz.

Popis pracovní pozice

Vaše odpovědnosti
o čtení a použití technických podkladů
o stanovení pracovních kroků, prostředků a metod seřizování výrobních strojů, zařízení nebo linek
o evidování technických dat o průběhu a výsledcích práce
Váš profil
o vyučen v oboru strojírenství
o orientace v technické dokumentaci norem, strojů, přístrojů a zařízení
o praxe v oboru nutná
o volba postupu práce, pomůcek a náhradních dílů
o znalost strojních mechanizmů
o samostatnost
o práce v třísměnném režimu
První kontakt emailem

Kontakt

Cooper-Standard Automotive Česká republika s.r.o.Kontaktní osoba:
Petra Šafránková   +420 566 339 185

Kontaktovat zaměstnavatele

Informace k ochraně osobních údajů

Odesláním tohoto formuláře poskytnete vyplněné osobní údaje Inzerentovi (zadavateli pracovní pozice) Cooper-Standard Automotive Česká republika s.r.o. (IČO 25824031), který může tyto údaje dále spravovat a zpracovávat. V případě, že je Inzerentem personální nebo pracovní agentura, mohou být tyto údaje poskytnuty i dalším subjektům za účelem zprostředkování zaměstnání.
Provozovatel spravnykrok.cz (INET-SERVIS.CZ, s.r.o, IČO: 27523209) data odeslaná prostřednictvím tohoto formuláře nespravuje ani nezpracovává. Obsah formuláře pouze v reálném čase odešle Inzerentovi. Více…

Inzerent se při registraci na upcr.cz zavázal k ochraně osobních údajů v souladu s Nařízením (EU) 2016/679 (GDPR). Proces registrace nicméně probíhá elektronickou cestou a plně automatizovaně. Není v technických možnostech Provozovatele ověřit totožnost inzerenta. Neručíme proto za aktuálnost ani správnost údajů zveřejněných u pracovní nabídky ani za správnost kontaktních údajů. Provozovatel není schopen ovlivnit způsob řešení ochrany osobních údajů na straně Inzerenta. Uchazeč o zaměstnání tak při odeslání odpovědi svoje osobní údaje svěřuje Inzerentovi na vlastní riziko.