Obráběč/ka (cnc) Ostrava

Inzerát z úřadu práce
Plat: 23 000 Kč/měsíc
Lokalita pracoviště: , Ostrava, Moravskoslezský

Společnost MPOWER Engineering, a.s. hledá vhodného kandidáta na pozici Seřizovači a obsluha obráběcích strojů (kromě dřevoobráběcích).

Popis pracovní pozice

Pracoviště: Ostrava - Kunčičky
Kontakt: telefonicky v prac. dny od 15:00 hod. na č. 739 435 408, e-mailem: peskar@mpowergroup.eu nebo osobně po předchozí dolmuvě.

Požadujeme
- manuální zručnost, flexibilita
- základní znalost obrábění kovů
- znalost technické dokumentace a čtení výkresů
- dodržování výrobní a technologické kázně
- praxe na výše uvedených strojích výhodou, případně zaškolíme
- vazačský a jeřábnický průkaz výhodou, případně zaškolíme
- zodpovědnost, samostatnost a ochotu pracovat ve vícesměnném režimu výroby

Nabízíme:
- práci na hlavní pracovní poměr (v prvním roce pracovní smlouva na dobu určitou, poté možnost prodloužení na dobu neurčitou - máme zájem o dlouhodobou spolupráci)
- pět týdnů dovolené
- příspěvek na stravování
- možnost osobního rozvoje
- odborné zaškolení
- skvělý kolektiv pracovníků všech věkových kategorií

Kontakt

MPOWER Engineering, a.s.Kontaktní osoba:
Antonín Peškar   +420 739 435 408

Kontaktovat zaměstnavatele

Informace k ochraně osobních údajů

Odesláním tohoto formuláře poskytnete vyplněné osobní údaje Inzerentovi (zadavateli pracovní pozice) MPOWER Engineering, a.s. (IČO 27819647), který může tyto údaje dále spravovat a zpracovávat. V případě, že je Inzerentem personální nebo pracovní agentura, mohou být tyto údaje poskytnuty i dalším subjektům za účelem zprostředkování zaměstnání.
Provozovatel spravnykrok.cz (INET-SERVIS.CZ, s.r.o, IČO: 27523209) data odeslaná prostřednictvím tohoto formuláře nespravuje ani nezpracovává. Obsah formuláře pouze v reálném čase odešle Inzerentovi. Více…

Inzerent se při registraci na upcr.cz zavázal k ochraně osobních údajů v souladu s Nařízením (EU) 2016/679 (GDPR). Proces registrace nicméně probíhá elektronickou cestou a plně automatizovaně. Není v technických možnostech Provozovatele ověřit totožnost inzerenta. Neručíme proto za aktuálnost ani správnost údajů zveřejněných u pracovní nabídky ani za správnost kontaktních údajů. Provozovatel není schopen ovlivnit způsob řešení ochrany osobních údajů na straně Inzerenta. Uchazeč o zaměstnání tak při odeslání odpovědi svoje osobní údaje svěřuje Inzerentovi na vlastní riziko.