Cnc specialista Ústí nad Labem

Plat: 25 000 Kč/měsíc
Lokalita pracoviště: Předlická 452, Ústí nad Labem, Ústecký

Společnost KONE Industrial - koncern s.r.o. hledá vhodného kandidáta na pozici Seřizovači a obsluha ostatních obráběcích strojů (kromě dřevoobráběcích).

Popis pracovní pozice

Místo výkonu práce: Předlická č.p. 452/24, Předlice, Ústí nad Labem.
Co tě u nás čeká za práci
" Budeš mít na starost obsluhu nejmodernějších strojů a obráběcích center s různým zaměřením.
" Na tobě bude nastavování a obsluha strojů včetně drobné údržby.
" Součástí práce je kontrola kvality jednotlivých kusů.
" Tvá práce jedním z nejdůležitějších prvků - na kvalitním zpracování materiálu závisí zbytek výrobního procesu.
Jaké znalosti a dovednosti od tebe očekáváme
" Pracoval si ve strojírenské výrobě více jak jeden rok
" Máš základní zkušenost nebo povědomí o obsluze CNC strojů
" Orientuješ se ve výkresové dokumentaci
Co ti můžeme nabídnout
" Zázemí známé finské společnosti s rodinným prostředím
" Příjemnou pracovní atmosféru, přátelský kolektiv a fajn šéfa
" Možnost seberealizace a profesního růstu - i operátor se může stát vedoucím pracovníkem
" Individuální finanční ohodnocení + bonusový systém
" Stravenky v hodnotě 90 Kč
" Příspěvek na penzijní připojištění
" Kurzy angličtiny zdarma
" 5 týdnů dovolené
" Unišeky v hodnotě 2000Kč
" Zvýšený příplatek za přesčas 40%
" Multisport karta
" Každý týden ti doneseme kousek ovoce
" Očkování proti chřipce
" Možnost účastnit se sportovních turnajů
" Místo výkonu práce: Ústí nad Labem
Kontakt:
V případě zájmu zašlete životopis nebo kontaktujte:
František Hladík, email: Frantisek.hladik@kone.com., tel.: 725502245

Kontakt

KONE Industrial - koncern s.r.o.

Kontaktní osoba:
František Hladík, personalista   +420 725 502 245

Kontaktovat zaměstnavatele

Informace k ochraně osobních údajů

Odesláním tohoto formuláře poskytnete vyplněné osobní údaje Inzerentovi (zadavateli pracovní pozice) KONE Industrial - koncern s.r.o. (IČO 27111440), který může tyto údaje dále spravovat a zpracovávat. V případě, že je Inzerentem personální nebo pracovní agentura, mohou být tyto údaje poskytnuty i dalším subjektům za účelem zprostředkování zaměstnání.
Provozovatel spravnykrok.cz (INET-SERVIS.CZ, s.r.o, IČO: 27523209) data odeslaná prostřednictvím tohoto formuláře nespravuje ani nezpracovává. Obsah formuláře pouze v reálném čase odešle Inzerentovi. Více…

Inzerent se při registraci na upcr.cz zavázal k ochraně osobních údajů v souladu s Nařízením (EU) 2016/679 (GDPR). Proces registrace nicméně probíhá elektronickou cestou a plně automatizovaně. Není v technických možnostech Provozovatele ověřit totožnost inzerenta. Neručíme proto za aktuálnost ani správnost údajů zveřejněných u pracovní nabídky ani za správnost kontaktních údajů. Provozovatel není schopen ovlivnit způsob řešení ochrany osobních údajů na straně Inzerenta. Uchazeč o zaměstnání tak při odeslání odpovědi svoje osobní údaje svěřuje Inzerentovi na vlastní riziko.