Skladník České Budějovice

Plat: 105 Kč/měsíc
Lokalita pracoviště: , České Budějovice, Jihočeský

Společnost ÚP ČR - kontaktní pracoviště České Budějovice hledá vhodného kandidáta na pozici Skladníci, obsluha manipulačních vozíků.

Popis pracovní pozice

Hledáme skladového manipulanta do klempířského skladu.
Co můžeme slíbit:
-po zapracování navýšíme mzdu,
-měsíční a pololetní odměny,
-měsíční bonus za 100% docházku 2 000 Kč,
-závodní stravování s příspěvkem zaměstnavatele,
-5 týdnů dovolené,
-příspěvek na penzijní připojištění,
-zvýhodněný firemní telefonní paušál.
Práce, která na Tebe čeká je v čistém prostředí nové haly. Pokud Tě naše nabídka zaujala, přijď se k nám podívat, ochotně Tě po pracovišti provedeme.
Kontakt telefonicky PO-PÁ 7:00 - 15:00 hod., nebo e-mailem

Kontakt

ÚP ČR - kontaktní pracoviště České BudějoviceKontaktní osoba:
Mgr. Martina Kratochvílová   +420 950 109 321

Kontaktovat zaměstnavatele

Informace k ochraně osobních údajů

Odesláním tohoto formuláře poskytnete vyplněné osobní údaje Inzerentovi (zadavateli pracovní pozice) ÚP ČR - kontaktní pracoviště České Budějovice (IČO -), který může tyto údaje dále spravovat a zpracovávat. V případě, že je Inzerentem personální nebo pracovní agentura, mohou být tyto údaje poskytnuty i dalším subjektům za účelem zprostředkování zaměstnání.
Provozovatel spravnykrok.cz (INET-SERVIS.CZ, s.r.o, IČO: 27523209) data odeslaná prostřednictvím tohoto formuláře nespravuje ani nezpracovává. Obsah formuláře pouze v reálném čase odešle Inzerentovi. Více…

Inzerent se při registraci na upcr.cz zavázal k ochraně osobních údajů v souladu s Nařízením (EU) 2016/679 (GDPR). Proces registrace nicméně probíhá elektronickou cestou a plně automatizovaně. Není v technických možnostech Provozovatele ověřit totožnost inzerenta. Neručíme proto za aktuálnost ani správnost údajů zveřejněných u pracovní nabídky ani za správnost kontaktních údajů. Provozovatel není schopen ovlivnit způsob řešení ochrany osobních údajů na straně Inzerenta. Uchazeč o zaměstnání tak při odeslání odpovědi svoje osobní údaje svěřuje Inzerentovi na vlastní riziko.