Skladník - balič Kladno

Plat: 14 000 Kč/měsíc
Lokalita pracoviště: Buštěhradská 206, Kladno, Středočeský

Společnost DAKLS, s.r.o. hledá vhodného kandidáta na pozici Skladníci, obsluha manipulačních vozíků.

Popis pracovní pozice

Požadavky:
- samostatnost, spolehlivost
- dobrý zdravotní stav a fyzická zdatnost - manipulace s kartony
Náplň práce:
- příprava a balení dárkového zboží a interiérových doplňků dle požadavků klienta
- zavážení a uskladňování zboží
- práce je pouze ve stoje
- nutno počítat s občasnými přesčasy a prací i o víkendechV hlavních sezonách, což v rámci roku trvá cca 6 měsíců (jaro, Vánoce a další) je práce na dvousměnný provoz (6:00 - 14:30 hod, 13:30 - 22:00 hod). Zbylé měsíce je provoz jednosměnný 7:30 - 16:00 hod.

Kontakt

DAKLS, s.r.o.Kontaktní osoba:
Kateřina Sklenářová   +420 606 361 802

Kontaktovat zaměstnavatele

Informace k ochraně osobních údajů

Odesláním tohoto formuláře poskytnete vyplněné osobní údaje Inzerentovi (zadavateli pracovní pozice) DAKLS, s.r.o. (IČO 25640062), který může tyto údaje dále spravovat a zpracovávat. V případě, že je Inzerentem personální nebo pracovní agentura, mohou být tyto údaje poskytnuty i dalším subjektům za účelem zprostředkování zaměstnání.
Provozovatel spravnykrok.cz (INET-SERVIS.CZ, s.r.o, IČO: 27523209) data odeslaná prostřednictvím tohoto formuláře nespravuje ani nezpracovává. Obsah formuláře pouze v reálném čase odešle Inzerentovi. Více…

Inzerent se při registraci na upcr.cz zavázal k ochraně osobních údajů v souladu s Nařízením (EU) 2016/679 (GDPR). Proces registrace nicméně probíhá elektronickou cestou a plně automatizovaně. Není v technických možnostech Provozovatele ověřit totožnost inzerenta. Neručíme proto za aktuálnost ani správnost údajů zveřejněných u pracovní nabídky ani za správnost kontaktních údajů. Provozovatel není schopen ovlivnit způsob řešení ochrany osobních údajů na straně Inzerenta. Uchazeč o zaměstnání tak při odeslání odpovědi svoje osobní údaje svěřuje Inzerentovi na vlastní riziko.