Skladník/-ce Hradec Králové

Plat: 20 000 Kč/měsíc
Lokalita pracoviště: Bratří Štefanů 991, Hradec Králové, Královéhradecký

Společnost A-DOPRAVA s.r.o. hledá vhodného kandidáta na pozici Skladníci, obsluha manipulačních vozíků.

Popis pracovní pozice

SKLADNÍK/-CE
- PP na dobu neurčitou, nástup možný ihned
- Náplň práce: nakládka a vykládka vozidel, příprava zboží k rozvozu, čištění skladu, úklid
- Požadujeme: vyučení, průkaz na VZV (výhodou)
- V případě zájmu kontaktujte: Koprda Martin Ing., tel.: 777 162 697, e-mail:
martin@a-doprava.cz, nebo se stavte osobně na uvedené adrese

Kontakt

A-DOPRAVA s.r.o.Kontaktní osoba:
Ing. Martin Koprda   +420 777 162 697

Kontaktovat zaměstnavatele

Informace k ochraně osobních údajů

Odesláním tohoto formuláře poskytnete vyplněné osobní údaje Inzerentovi (zadavateli pracovní pozice) A-DOPRAVA s.r.o. (IČO 28853784), který může tyto údaje dále spravovat a zpracovávat. V případě, že je Inzerentem personální nebo pracovní agentura, mohou být tyto údaje poskytnuty i dalším subjektům za účelem zprostředkování zaměstnání.
Provozovatel spravnykrok.cz (INET-SERVIS.CZ, s.r.o, IČO: 27523209) data odeslaná prostřednictvím tohoto formuláře nespravuje ani nezpracovává. Obsah formuláře pouze v reálném čase odešle Inzerentovi. Více…

Inzerent se při registraci na upcr.cz zavázal k ochraně osobních údajů v souladu s Nařízením (EU) 2016/679 (GDPR). Proces registrace nicméně probíhá elektronickou cestou a plně automatizovaně. Není v technických možnostech Provozovatele ověřit totožnost inzerenta. Neručíme proto za aktuálnost ani správnost údajů zveřejněných u pracovní nabídky ani za správnost kontaktních údajů. Provozovatel není schopen ovlivnit způsob řešení ochrany osobních údajů na straně Inzerenta. Uchazeč o zaměstnání tak při odeslání odpovědi svoje osobní údaje svěřuje Inzerentovi na vlastní riziko.