Foukač/-ka skleněných ozdob

Plat: 16 000 Kč/měsíc
Lokalita pracoviště: ,

Společnost OZDOBA CZ s.r.o. hledá vhodného kandidáta na pozici Skláři, brusiči skla, výrobci bižuterie a skleněných ozdob.

Popis pracovní pozice

FOUKAČ/-KA SKLENĚNÝCH OZDOB

Předchozí praxe v oboru vítána.
Práce pro šikovné ruce.

Práce je vhodná pro absolventy/-ky, osoby zdravotně znevýhodněné i občany/-ky z EU.

Zaměstnanecké výhody:
příspěvek na stravování
bonusy
premie
zaměstnanecké slevy na produkty

V případě zájmu se dostavte na adresu pracoviště: Slovany č.p.3136, 544 01 Dvůr Králové v dopoledních hodinách nebo kontaktujte pí.Bc. Romanu Juklovou na emailové adrese : romana@ozdobacz.cz, tel. č. 604 450 561

Kontakt

OZDOBA CZ s.r.o.Kontaktní osoba:
Bc. Romana Juklová   +420 604 450 561

Kontaktovat zaměstnavatele

Informace k ochraně osobních údajů

Odesláním tohoto formuláře poskytnete vyplněné osobní údaje Inzerentovi (zadavateli pracovní pozice) OZDOBA CZ s.r.o. (IČO 63216485), který může tyto údaje dále spravovat a zpracovávat. V případě, že je Inzerentem personální nebo pracovní agentura, mohou být tyto údaje poskytnuty i dalším subjektům za účelem zprostředkování zaměstnání.
Provozovatel spravnykrok.cz (INET-SERVIS.CZ, s.r.o, IČO: 27523209) data odeslaná prostřednictvím tohoto formuláře nespravuje ani nezpracovává. Obsah formuláře pouze v reálném čase odešle Inzerentovi. Více…

Inzerent se při registraci na upcr.cz zavázal k ochraně osobních údajů v souladu s Nařízením (EU) 2016/679 (GDPR). Proces registrace nicméně probíhá elektronickou cestou a plně automatizovaně. Není v technických možnostech Provozovatele ověřit totožnost inzerenta. Neručíme proto za aktuálnost ani správnost údajů zveřejněných u pracovní nabídky ani za správnost kontaktních údajů. Provozovatel není schopen ovlivnit způsob řešení ochrany osobních údajů na straně Inzerenta. Uchazeč o zaměstnání tak při odeslání odpovědi svoje osobní údaje svěřuje Inzerentovi na vlastní riziko.