Aktivizační pracovník v sociálních službách Brno

Plat: 20 000 Kč/měsíc
Lokalita pracoviště: ulice Kosmonautů 548, Brno, Jihomoravský

Společnost Domov pro seniory Kosmonautů, příspěvková organizace hledá vhodného kandidáta na pozici Sociální pracovníci v oblasti péče o seniory (kromě péče o zdravotně postižené).

Popis pracovní pozice

Kontaktní osoba: vrchní sestra - Bc. Šmídová Světlana, e-mail: vrchnisestra@kos.brno.cz, mobil: 604 236 754
Datum nástupu: ihned nebo dle dohody
Mzdové podmínky: od 20.000,- Kč (dle délky praxe) + příplatky + osobní ohodnocení

Kvalifikační předpoklady:
ÚSO v sociální nebo pedagogické oblasti ukončená maturitou (nebo osvědčení o absolvování akreditovaného vzdělávacího programu "Pracovník v sociálních službách pro výchovnou nepedagogickou činnost").
Praxe v oboru aktivizační pracovník.
Praxe v domově pro seniory.
Řidičský průkaz skupiny "B" výhodou.

Požadavky:
Zvládání, znalost a přehled v oblasti smyslové aktivizace, reminiscence, basální stimulace, případně dalších terapií či způsobů aktivizace (např. muzikoterapie, aromaterapie, arteterapie), schopnost dané techniky vhodně volit a aplikovat.
Sociální cítění, tvůrčí a kreativní schopnosti, spolehlivost, pečlivost, samostatnost a komunikativnost.
Trestní bezúhonnost, zdravotní způsobilost, zodpovědnost.

Hlavní náplň práce:
Práce s klienty s demencí v různém stádiu nemoci, zajišťování zájmové a kulturní činnosti.
Vyhledávání, organizování a provádění volnočasových aktivit.
Udržení samostatnosti a soběstačnosti klientů v běžných denních činnostech.

Kontakt

Domov pro seniory Kosmonautů, příspěvková organizace

Kontaktní osoba:
Bc. Šmídová Světlana   +420 604 236 754

Kontaktovat zaměstnavatele

Informace k ochraně osobních údajů

Odesláním tohoto formuláře poskytnete vyplněné osobní údaje Inzerentovi (zadavateli pracovní pozice) Domov pro seniory Kosmonautů, příspěvková organizace (IČO 70887209), který může tyto údaje dále spravovat a zpracovávat. V případě, že je Inzerentem personální nebo pracovní agentura, mohou být tyto údaje poskytnuty i dalším subjektům za účelem zprostředkování zaměstnání.
Provozovatel spravnykrok.cz (INET-SERVIS.CZ, s.r.o, IČO: 27523209) data odeslaná prostřednictvím tohoto formuláře nespravuje ani nezpracovává. Obsah formuláře pouze v reálném čase odešle Inzerentovi. Více…

Inzerent se při registraci na upcr.cz zavázal k ochraně osobních údajů v souladu s Nařízením (EU) 2016/679 (GDPR). Proces registrace nicméně probíhá elektronickou cestou a plně automatizovaně. Není v technických možnostech Provozovatele ověřit totožnost inzerenta. Neručíme proto za aktuálnost ani správnost údajů zveřejněných u pracovní nabídky ani za správnost kontaktních údajů. Provozovatel není schopen ovlivnit způsob řešení ochrany osobních údajů na straně Inzerenta. Uchazeč o zaměstnání tak při odeslání odpovědi svoje osobní údaje svěřuje Inzerentovi na vlastní riziko.