Specialisté podpory podnikání Praha

Inzerát z úřadu práce
Plat: 30 000 Kč/měsíc
Lokalita pracoviště: , Praha, Hlavní město Praha

Společnost IKEA Purchasing Services (Czech Republic) spol. s.r.o. hledá vhodného kandidáta na pozici Specialisté podpory podnikání.

Popis pracovní pozice

Místo výkonu práce: Praha
Kontaktní osoba: Sumerauerová Petra, tel.: 777301474, e-mail: petra@czechrelocate.cz

UPŘESŇUJÍCÍ INFORMACE:
Ukončené vysokoškolské vzdělání, minimálně na úrovni bakalář, znalost anglického jazyka na úrovni rodilého mluvčího.

Kontakt

IKEA Purchasing Services (Czech Republic) spol. s.r.o.Kontaktní osoba:
Petra Sumerauerová   +420 777 301 474

Kontaktovat zaměstnavatele

Informace k ochraně osobních údajů

Odesláním tohoto formuláře poskytnete vyplněné osobní údaje Inzerentovi (zadavateli pracovní pozice) IKEA Purchasing Services (Czech Republic) spol. s.r.o. (IČO 18628664), který může tyto údaje dále spravovat a zpracovávat. V případě, že je Inzerentem personální nebo pracovní agentura, mohou být tyto údaje poskytnuty i dalším subjektům za účelem zprostředkování zaměstnání.
Provozovatel spravnykrok.cz (INET-SERVIS.CZ, s.r.o, IČO: 27523209) data odeslaná prostřednictvím tohoto formuláře nespravuje ani nezpracovává. Obsah formuláře pouze v reálném čase odešle Inzerentovi. Více…

Inzerent se při registraci na upcr.cz zavázal k ochraně osobních údajů v souladu s Nařízením (EU) 2016/679 (GDPR). Proces registrace nicméně probíhá elektronickou cestou a plně automatizovaně. Není v technických možnostech Provozovatele ověřit totožnost inzerenta. Neručíme proto za aktuálnost ani správnost údajů zveřejněných u pracovní nabídky ani za správnost kontaktních údajů. Provozovatel není schopen ovlivnit způsob řešení ochrany osobních údajů na straně Inzerenta. Uchazeč o zaměstnání tak při odeslání odpovědi svoje osobní údaje svěřuje Inzerentovi na vlastní riziko.