Ministerský rada oddělení rozvoje informačních a komunikačních technologií odboru informatiky Praha

Plat: 22 500 Kč/měsíc
Lokalita pracoviště: Vyšehradská 424, Praha, Hlavní město Praha

Společnost MINISTERSTVO SPRAVEDLNOSTI hledá vhodného kandidáta na pozici Specialisté v oblasti informačních a komunikačních technologií.

Popis pracovní pozice

Náplní na tomto služebním místě bude zejména správa centrálních informačních systémů v roli technického
garanta; sběr a zpracování požadavků na rozvoj systémů; komunikace se zástupci resortu, účast na pracovních
skupinách.

Kontakt

MINISTERSTVO SPRAVEDLNOSTIKontaktní osoba:
Ing. Jana Krpálková  

Kontaktovat zaměstnavatele

Informace k ochraně osobních údajů

Odesláním tohoto formuláře poskytnete vyplněné osobní údaje Inzerentovi (zadavateli pracovní pozice) MINISTERSTVO SPRAVEDLNOSTI (IČO 00025429), který může tyto údaje dále spravovat a zpracovávat. V případě, že je Inzerentem personální nebo pracovní agentura, mohou být tyto údaje poskytnuty i dalším subjektům za účelem zprostředkování zaměstnání.
Provozovatel spravnykrok.cz (INET-SERVIS.CZ, s.r.o, IČO: 27523209) data odeslaná prostřednictvím tohoto formuláře nespravuje ani nezpracovává. Obsah formuláře pouze v reálném čase odešle Inzerentovi. Více…

Inzerent se při registraci na upcr.cz zavázal k ochraně osobních údajů v souladu s Nařízením (EU) 2016/679 (GDPR). Proces registrace nicméně probíhá elektronickou cestou a plně automatizovaně. Není v technických možnostech Provozovatele ověřit totožnost inzerenta. Neručíme proto za aktuálnost ani správnost údajů zveřejněných u pracovní nabídky ani za správnost kontaktních údajů. Provozovatel není schopen ovlivnit způsob řešení ochrany osobních údajů na straně Inzerenta. Uchazeč o zaměstnání tak při odeslání odpovědi svoje osobní údaje svěřuje Inzerentovi na vlastní riziko.