Marketing pro zubní kliniku pro zahraniční trh Praha

Inzerát z úřadu práce
Plat: 20 000 Kč/měsíc
Lokalita pracoviště: Zborovská 96, Praha, Hlavní město Praha

Společnost STYLE DENT spol. s r.o. hledá vhodného kandidáta na pozici Specialisté v oblasti marketingu.

Popis pracovní pozice

místo výkonu práce: Zborovská č.p. 96/62,
Malá Strana, 150 00 Praha 5
kontakt: Khalvati Khaled, tel.: 775104340, e-mail: kaledk@seznam.cz

Jazykové požadavky: Anglický jazyk
Práce na počítači a internetových stránek, Excel. Komunikační schopnost.

Kontakt

STYLE DENT spol. s r.o.Kontaktní osoba:
Khaled Khalvati  

Kontaktovat zaměstnavatele

Informace k ochraně osobních údajů

Odesláním tohoto formuláře poskytnete vyplněné osobní údaje Inzerentovi (zadavateli pracovní pozice) STYLE DENT spol. s r.o. (IČO 01747631), který může tyto údaje dále spravovat a zpracovávat. V případě, že je Inzerentem personální nebo pracovní agentura, mohou být tyto údaje poskytnuty i dalším subjektům za účelem zprostředkování zaměstnání.
Provozovatel spravnykrok.cz (INET-SERVIS.CZ, s.r.o, IČO: 27523209) data odeslaná prostřednictvím tohoto formuláře nespravuje ani nezpracovává. Obsah formuláře pouze v reálném čase odešle Inzerentovi. Více…

Inzerent se při registraci na upcr.cz zavázal k ochraně osobních údajů v souladu s Nařízením (EU) 2016/679 (GDPR). Proces registrace nicméně probíhá elektronickou cestou a plně automatizovaně. Není v technických možnostech Provozovatele ověřit totožnost inzerenta. Neručíme proto za aktuálnost ani správnost údajů zveřejněných u pracovní nabídky ani za správnost kontaktních údajů. Provozovatel není schopen ovlivnit způsob řešení ochrany osobních údajů na straně Inzerenta. Uchazeč o zaměstnání tak při odeslání odpovědi svoje osobní údaje svěřuje Inzerentovi na vlastní riziko.