Projektový manažer (koordinátor) Česká Lípa

Plat: 25 000 Kč/měsíc
Lokalita pracoviště: Paní Zdislavy 419, Česká Lípa, Liberecký

Společnost ARCER H&M s.r.o. hledá vhodného kandidáta na pozici Specialisté v oblasti personálního řízení.

Popis pracovní pozice

Chceš se rozvíjet, být v pohybu a ne celý den jen sedět v kaneláři?

Koho hledáme?
Akčního, dynamického a flexibilního člověka, který je loajální vůdči firmě, bravurně zvládá stres i multitasking. Zároveň se chce dále rozvíjet v manažerských schopnostech.

Mluvíme o Tobě? Tak neváhej a pošli CV na nabor@mezisvymi.cz

Co tě postupně naučíme? Co budeš dělat?
- čeká tě rozsáhlé zaškolení v rámci našeho tréningového programu,
- naučíš se řídit a vést lidi,
- pochopíš pracovně právní problematiku,
- budeš na denní bázi komunikovat s klientem a řešit jeho požadavky.

Co musíš znát?
- VŠ vzdělání, nebo SŠ vzdělání + min. jeden rok zkušenost s vedením či koordinací lidí,
- výborné organizační a komunikační schopnosti,
- Výhodou je komunikativní znalost polštiny,
- řidičský průkaz sk. B.

Co vám postupně nabídneme:
- pracovní smlouvu se zkušební dobou na 1 rok, poté na neurčito,
- nástupní mzdu 25.000 Kč která se po 4-6 měsících navýší a po roce? Tomu neuvěříš, jak může vypadat :-)
- mobilní telefon i k soukromým účelům, notebook, služební auto,
- 25 dnů řádné dovolené,
- příspěvek na penzijní připojištění,
- dotované sportovní vyžití, další benefity.

Kontakt

ARCER H&M s.r.o.

Kontaktní osoba:
Bc. Eva Wolná, HR Recruiter manager   +420 735 177 454

Kontaktovat zaměstnavatele

Informace k ochraně osobních údajů

Odesláním tohoto formuláře poskytnete vyplněné osobní údaje Inzerentovi (zadavateli pracovní pozice) ARCER H&M s.r.o. (IČO 04066405), který může tyto údaje dále spravovat a zpracovávat. V případě, že je Inzerentem personální nebo pracovní agentura, mohou být tyto údaje poskytnuty i dalším subjektům za účelem zprostředkování zaměstnání.
Provozovatel spravnykrok.cz (INET-SERVIS.CZ, s.r.o, IČO: 27523209) data odeslaná prostřednictvím tohoto formuláře nespravuje ani nezpracovává. Obsah formuláře pouze v reálném čase odešle Inzerentovi. Více…

Inzerent se při registraci na upcr.cz zavázal k ochraně osobních údajů v souladu s Nařízením (EU) 2016/679 (GDPR). Proces registrace nicméně probíhá elektronickou cestou a plně automatizovaně. Není v technických možnostech Provozovatele ověřit totožnost inzerenta. Neručíme proto za aktuálnost ani správnost údajů zveřejněných u pracovní nabídky ani za správnost kontaktních údajů. Provozovatel není schopen ovlivnit způsob řešení ochrany osobních údajů na straně Inzerenta. Uchazeč o zaměstnání tak při odeslání odpovědi svoje osobní údaje svěřuje Inzerentovi na vlastní riziko.