Provozní elektrikář Korozluky

Plat: 20 000 Kč/měsíc
Lokalita pracoviště: 1, Korozluky, Ústecký

Společnost M.Ward Manufacturing, s.r.o. hledá vhodného kandidáta na pozici Stavební a provozní elektrikáři.

Popis pracovní pozice

PROVOZNÍ ELEKTRIKÁŘ
POŽADUJEME:
- SŠ, technický obor
- praxe na pozici elektrikáře min. 2 roky
- samostatnost, komunikativnost, zodpovědnost
Zaměstnanecké výhody: narozeninový bonus, docházkový bonus
HLÁSIT SE: Dolejší Martina, tel.: 733165305, e-mail: Martina.dolejsi@mwardmfg.com, osobně po telefonické domluvě

Kontakt

M.Ward Manufacturing, s.r.o.Kontaktní osoba:
Martina Dolejší   +420 733 165 305

Kontaktovat zaměstnavatele

Informace k ochraně osobních údajů

Odesláním tohoto formuláře poskytnete vyplněné osobní údaje Inzerentovi (zadavateli pracovní pozice) M.Ward Manufacturing, s.r.o. (IČO 26206561), který může tyto údaje dále spravovat a zpracovávat. V případě, že je Inzerentem personální nebo pracovní agentura, mohou být tyto údaje poskytnuty i dalším subjektům za účelem zprostředkování zaměstnání.
Provozovatel spravnykrok.cz (INET-SERVIS.CZ, s.r.o, IČO: 27523209) data odeslaná prostřednictvím tohoto formuláře nespravuje ani nezpracovává. Obsah formuláře pouze v reálném čase odešle Inzerentovi. Více…

Inzerent se při registraci na upcr.cz zavázal k ochraně osobních údajů v souladu s Nařízením (EU) 2016/679 (GDPR). Proces registrace nicméně probíhá elektronickou cestou a plně automatizovaně. Není v technických možnostech Provozovatele ověřit totožnost inzerenta. Neručíme proto za aktuálnost ani správnost údajů zveřejněných u pracovní nabídky ani za správnost kontaktních údajů. Provozovatel není schopen ovlivnit způsob řešení ochrany osobních údajů na straně Inzerenta. Uchazeč o zaměstnání tak při odeslání odpovědi svoje osobní údaje svěřuje Inzerentovi na vlastní riziko.