Topenář - instalatér - svářeč Přerov

Inzerát z úřadu práce
Plat: 20 000 Kč/měsíc
Lokalita pracoviště: Husova 635, Přerov, Olomoucký

Společnost TZB Orlová s.r.o. hledá vhodného kandidáta na pozici Stavební instalatéři.

Popis pracovní pozice

Požadavky:
praxe min. 1rok

Nabízíme:
prodloužení pracovní smlouvy

Zájemci se mohou hlásit:
- zasláním životopisu (CV) na e-mail: kubos@tzborlova.cz;
- telefonicky na čísle 602 732 100 - pan Libor Kuboš

Kontakt

TZB Orlová s.r.o.Kontaktní osoba:
Libor Kuboš   +420 602 732 100

Kontaktovat zaměstnavatele

Informace k ochraně osobních údajů

Odesláním tohoto formuláře poskytnete vyplněné osobní údaje Inzerentovi (zadavateli pracovní pozice) TZB Orlová s.r.o. (IČO 25390457), který může tyto údaje dále spravovat a zpracovávat. V případě, že je Inzerentem personální nebo pracovní agentura, mohou být tyto údaje poskytnuty i dalším subjektům za účelem zprostředkování zaměstnání.
Provozovatel spravnykrok.cz (INET-SERVIS.CZ, s.r.o, IČO: 27523209) data odeslaná prostřednictvím tohoto formuláře nespravuje ani nezpracovává. Obsah formuláře pouze v reálném čase odešle Inzerentovi. Více…

Inzerent se při registraci na upcr.cz zavázal k ochraně osobních údajů v souladu s Nařízením (EU) 2016/679 (GDPR). Proces registrace nicméně probíhá elektronickou cestou a plně automatizovaně. Není v technických možnostech Provozovatele ověřit totožnost inzerenta. Neručíme proto za aktuálnost ani správnost údajů zveřejněných u pracovní nabídky ani za správnost kontaktních údajů. Provozovatel není schopen ovlivnit způsob řešení ochrany osobních údajů na straně Inzerenta. Uchazeč o zaměstnání tak při odeslání odpovědi svoje osobní údaje svěřuje Inzerentovi na vlastní riziko.