Projektant/ka Kopřivnice

Plat: 20 000 Kč/měsíc
Lokalita pracoviště: 11, Kopřivnice, Moravskoslezský

Společnost HELLSTEIN spol. s r.o. hledá vhodného kandidáta na pozici Strojírenští technici projektanti, konstruktéři.

Popis pracovní pozice

z:13.7.2018

Náplň práce:
Příprava podkladů a projekce ČOV a inženýrský sítí, technické kreslení
Jednáním s investory a úřady - inženýring (stavební povolení + územní řízení)
Vhodné i pro absolventy
Požadujeme:
Vzdělání min. SŠ
Znalost AUTOCADu nebo jiného (výkresový prostor)
Samostatnost při řešení projednání ÚR+SP
Komunikativní
Spolehlivý
Kreativní
Nabízíme:
Přístup rodinné firmy
Zajímavou práci v dynamicky se rozvíjející společnosti s mezinárodním působením
Odborná školení
Profesní růst v oboru
Práci v perspektivním oboru - moderní technologie pro čištění vody
Mobilní telefon, příspěvek na dopravu
Platové ohodnocení dle vlastního nasazení a výsledků + bonusy za odvedené včasné zakázky

Zájemci zasílejte své životopisy na e-mail: dec@hellstein.cz

Kontakt

HELLSTEIN spol. s r.o.

Kontaktní osoba:
Rostislav Hellstein

Kontaktovat zaměstnavatele

Informace k ochraně osobních údajů

Odesláním tohoto formuláře poskytnete vyplněné osobní údaje Inzerentovi (zadavateli pracovní pozice) HELLSTEIN spol. s r.o. (IČO 25834142), který může tyto údaje dále spravovat a zpracovávat. V případě, že je Inzerentem personální nebo pracovní agentura, mohou být tyto údaje poskytnuty i dalším subjektům za účelem zprostředkování zaměstnání.
Provozovatel spravnykrok.cz (INET-SERVIS.CZ, s.r.o, IČO: 27523209) data odeslaná prostřednictvím tohoto formuláře nespravuje ani nezpracovává. Obsah formuláře pouze v reálném čase odešle Inzerentovi. Více…

Inzerent se při registraci na upcr.cz zavázal k ochraně osobních údajů v souladu s Nařízením (EU) 2016/679 (GDPR). Proces registrace nicméně probíhá elektronickou cestou a plně automatizovaně. Není v technických možnostech Provozovatele ověřit totožnost inzerenta. Neručíme proto za aktuálnost ani správnost údajů zveřejněných u pracovní nabídky ani za správnost kontaktních údajů. Provozovatel není schopen ovlivnit způsob řešení ochrany osobních údajů na straně Inzerenta. Uchazeč o zaměstnání tak při odeslání odpovědi svoje osobní údaje svěřuje Inzerentovi na vlastní riziko.