Svářeč v ochranné atmosféře Vodňany

Plat: 19 000 Kč/měsíc
Lokalita pracoviště: Číčenická 1284, Vodňany, Jihočeský

Společnost A. Pöttinger, spol. s r.o. hledá vhodného kandidáta na pozici Svářeči.

Popis pracovní pozice

Náplň práce: svařování menších sérií rozměrných svařenců metodou CO2 - založení železa do přípravku, svaření, samokontrola.
Požadujeme: - Praxi v ručním svařování metodou CO2
- Průkaz o odborné způsobilosti pro svařování
- Manuální zručnost, preciznost
- Znalost čtení technických výkresů
Výhody: stabilní firma s perspektivou dlouhodobého zaměstnání, garance každoročního růstu mzdy, měsíční a roční bonus za plný pracovní fond, příspěvek na dopravu, dotované závodní stravování, rehabilitační masáže zdarma
KONTAKT: Stropnická Jitka PhDr., tel.: 383337205, 773 785 850, e-mail: prace@poettinger.at

Kontakt

A. Pöttinger, spol. s r.o.Kontaktní osoba:
PhDr. Jitka Stropnická   +420 383 337 205,773 785 850

Kontaktovat zaměstnavatele

Informace k ochraně osobních údajů

Odesláním tohoto formuláře poskytnete vyplněné osobní údaje Inzerentovi (zadavateli pracovní pozice) A. Pöttinger, spol. s r.o. (IČO 63249651), který může tyto údaje dále spravovat a zpracovávat. V případě, že je Inzerentem personální nebo pracovní agentura, mohou být tyto údaje poskytnuty i dalším subjektům za účelem zprostředkování zaměstnání.
Provozovatel spravnykrok.cz (INET-SERVIS.CZ, s.r.o, IČO: 27523209) data odeslaná prostřednictvím tohoto formuláře nespravuje ani nezpracovává. Obsah formuláře pouze v reálném čase odešle Inzerentovi. Více…

Inzerent se při registraci na upcr.cz zavázal k ochraně osobních údajů v souladu s Nařízením (EU) 2016/679 (GDPR). Proces registrace nicméně probíhá elektronickou cestou a plně automatizovaně. Není v technických možnostech Provozovatele ověřit totožnost inzerenta. Neručíme proto za aktuálnost ani správnost údajů zveřejněných u pracovní nabídky ani za správnost kontaktních údajů. Provozovatel není schopen ovlivnit způsob řešení ochrany osobních údajů na straně Inzerenta. Uchazeč o zaměstnání tak při odeslání odpovědi svoje osobní údaje svěřuje Inzerentovi na vlastní riziko.