Svářeč/-ka co2 Meziměstí

Plat: 20 000 Kč/měsíc
Lokalita pracoviště: Tovární 85, Meziměstí, Královéhradecký

Společnost CEDIMA Meziměstí s.r.o. hledá vhodného kandidáta na pozici Svářeči.

Popis pracovní pozice

Pracovní poměr na dobu neurčitou, převážně jednosměnný provoz na ranní směnu.
Požadavky: vyučení ve strojírenském oboru, platné svářečské oprávnění, praxe v oboru vítána.
Nabízené výhody: zaměstnanecké benefity - dodatková dovolená, penzijní připojištění, příspěvek na stravné, podnikové akce, příspěvky na aktivity a další.

Kontakt

CEDIMA Meziměstí s.r.o.Kontaktní osoba:
Hana Vlčková   +420 605 246 917

Kontaktovat zaměstnavatele

Informace k ochraně osobních údajů

Odesláním tohoto formuláře poskytnete vyplněné osobní údaje Inzerentovi (zadavateli pracovní pozice) CEDIMA Meziměstí s.r.o. (IČO 27469891), který může tyto údaje dále spravovat a zpracovávat. V případě, že je Inzerentem personální nebo pracovní agentura, mohou být tyto údaje poskytnuty i dalším subjektům za účelem zprostředkování zaměstnání.
Provozovatel spravnykrok.cz (INET-SERVIS.CZ, s.r.o, IČO: 27523209) data odeslaná prostřednictvím tohoto formuláře nespravuje ani nezpracovává. Obsah formuláře pouze v reálném čase odešle Inzerentovi. Více…

Inzerent se při registraci na upcr.cz zavázal k ochraně osobních údajů v souladu s Nařízením (EU) 2016/679 (GDPR). Proces registrace nicméně probíhá elektronickou cestou a plně automatizovaně. Není v technických možnostech Provozovatele ověřit totožnost inzerenta. Neručíme proto za aktuálnost ani správnost údajů zveřejněných u pracovní nabídky ani za správnost kontaktních údajů. Provozovatel není schopen ovlivnit způsob řešení ochrany osobních údajů na straně Inzerenta. Uchazeč o zaměstnání tak při odeslání odpovědi svoje osobní údaje svěřuje Inzerentovi na vlastní riziko.