It administrátor Děčín

Plat: 25 000 Kč/měsíc
Lokalita pracoviště: Předmostí 1860, Děčín, Ústecký

Společnost GPD a.s. hledá vhodného kandidáta na pozici Systémoví administrátoři, správci počítačových sítí.

Popis pracovní pozice

Místo výkonu práce: Předmostí 1860/6, Děčín 5, 405 02

Poznámka k volnému místu:
Náplň práce:
- Správa serverů OS Windows a Linux
- Správa Office365
- Správa a instalace PC, notebooků, telefonů, tabletů, tiskáren, síťových prvků,…
- Správa a rozvoj infrastruktury
- Implementace zabezpečení
- Poskytování podpory uživatelům na pobočkách firmy
- Komunikace s dodavateli
- Podílení se na projektech spojených s rozvojem IS

Požadujeme:
- Úplné SŠ nebo VŠ vzdělání
- Dobré komunikační a organizační schopnosti
- Zkušenost při správě Windows serverů (Active Direcotry, Exchange, Office 365, VMWare,…)
- Znalost především produktů Microsoft, ale také alespoň částečně Linux, MacOS, iOS, Android
- Zodpovědný přístup a dokončování úkolů
- Logické myšlení, rozhodnost, samostatnost, pracovitost
- Znalost AJ výhodou
- Snahu učit se novým věcem
- Časovou flexibilitu

Nabízíme:
- Smlouvu na hlavní pracovní poměr
- Zajímavou, různorodou práci v rychle se rozvíjející české firmě
- Profesní školení a trénink
- Motivující mzdové ohodnocení a další benefity

Motivační dopis spolu se strukturovaným životopisem zasílejte do 31. 9. 2018 e-mailem na adresu monika.vaneckova@gpd.cz