švadleny, šičky, vyšívači

Plat: 6 500 Kč/měsíc
Lokalita pracoviště: ,

Společnost NELA Liberec s.r.o. hledá vhodného kandidáta na pozici Švadleny, šičky, vyšívači a pracovníci v příbuzných oborech.

Popis pracovní pozice

Místo výkonu práce: okres Česká Lípa (práce z domova)
Znalost šití je podmínkou,
Místo je vhodné i pro osoby se zdravotním postižením - vyhrazené chráněné pracovní místo,
Firma dodá připravený a nastříhaný materiál, v případě potřeby dodá stroj na šití, firma hradí i el. proud apod., plat dle odvedené práce.
Nabízíme: zkrácený úvazek.

Kontakt

NELA Liberec s.r.o.Kontaktní osoba:
Darina Bahenská   +420 602 336 687

Kontaktovat zaměstnavatele

Informace k ochraně osobních údajů

Odesláním tohoto formuláře poskytnete vyplněné osobní údaje Inzerentovi (zadavateli pracovní pozice) NELA Liberec s.r.o. (IČO 27297985), který může tyto údaje dále spravovat a zpracovávat. V případě, že je Inzerentem personální nebo pracovní agentura, mohou být tyto údaje poskytnuty i dalším subjektům za účelem zprostředkování zaměstnání.
Provozovatel spravnykrok.cz (INET-SERVIS.CZ, s.r.o, IČO: 27523209) data odeslaná prostřednictvím tohoto formuláře nespravuje ani nezpracovává. Obsah formuláře pouze v reálném čase odešle Inzerentovi. Více…

Inzerent se při registraci na upcr.cz zavázal k ochraně osobních údajů v souladu s Nařízením (EU) 2016/679 (GDPR). Proces registrace nicméně probíhá elektronickou cestou a plně automatizovaně. Není v technických možnostech Provozovatele ověřit totožnost inzerenta. Neručíme proto za aktuálnost ani správnost údajů zveřejněných u pracovní nabídky ani za správnost kontaktních údajů. Provozovatel není schopen ovlivnit způsob řešení ochrany osobních údajů na straně Inzerenta. Uchazeč o zaměstnání tak při odeslání odpovědi svoje osobní údaje svěřuje Inzerentovi na vlastní riziko.