Provozní technik Most

Plat: 23 000 Kč/měsíc
Lokalita pracoviště: Radniční 3400, Most, Ústecký

Společnost Rilancio s.r.o. hledá vhodného kandidáta na pozici Technici technologové, normovači v ostatních průmyslových oborech.

Popis pracovní pozice

PROVOZNÍ TECHNIK
Vyhláška 50 §6 podmínkou, praxe na obdobné pozici výhodou.
Zaměstnanecké výhody: dlouhodobá spolupráce, zajímavé platové ohodnocení, odborná školení
HLÁSIT SE: Procházková Anna, tel.: 702126260, e-mail: info@rilancio.cz

Kontakt

Rilancio s.r.o.Kontaktní osoba:
Anna Procházková   +420 702 126 260

Kontaktovat zaměstnavatele

Informace k ochraně osobních údajů

Odesláním tohoto formuláře poskytnete vyplněné osobní údaje Inzerentovi (zadavateli pracovní pozice) Rilancio s.r.o. (IČO 28185561), který může tyto údaje dále spravovat a zpracovávat. V případě, že je Inzerentem personální nebo pracovní agentura, mohou být tyto údaje poskytnuty i dalším subjektům za účelem zprostředkování zaměstnání.
Provozovatel spravnykrok.cz (INET-SERVIS.CZ, s.r.o, IČO: 27523209) data odeslaná prostřednictvím tohoto formuláře nespravuje ani nezpracovává. Obsah formuláře pouze v reálném čase odešle Inzerentovi. Více…

Inzerent se při registraci na upcr.cz zavázal k ochraně osobních údajů v souladu s Nařízením (EU) 2016/679 (GDPR). Proces registrace nicméně probíhá elektronickou cestou a plně automatizovaně. Není v technických možnostech Provozovatele ověřit totožnost inzerenta. Neručíme proto za aktuálnost ani správnost údajů zveřejněných u pracovní nabídky ani za správnost kontaktních údajů. Provozovatel není schopen ovlivnit způsob řešení ochrany osobních údajů na straně Inzerenta. Uchazeč o zaměstnání tak při odeslání odpovědi svoje osobní údaje svěřuje Inzerentovi na vlastní riziko.