Truhlář, stolař, pomocná práce Přerov

Plat: 20 000 Kč/měsíc
Lokalita pracoviště: Polní 2818, Přerov, Olomoucký

Společnost Libor Šulák hledá vhodného kandidáta na pozici Truhláři (kromě stavebních) a pracovníci v příbuzných oborech.

Popis pracovní pozice

Náplň práce:
Pomocné a výrobní práce na dílně, výroba nábytku, montáže nábytku. Zejména kuchyně vestavné skříně a vybavení interiéru.

Zájemci se mohou hlásit:
- zasláním životopisu (CV) na email: info@nabyteksulak.cz;
- telefonicky na čísle 732 642 368 - p. Šulák;
- osobně dle domluvy po telefonu nebo na dílně Polní 2818/7, Přerov

Místo výkonu práce: Polní 2818/7, Přerov.

Kontakt

Libor ŠulákKontaktní osoba:
Libor Šulák   +420 732 642 368

Kontaktovat zaměstnavatele

Informace k ochraně osobních údajů

Odesláním tohoto formuláře poskytnete vyplněné osobní údaje Inzerentovi (zadavateli pracovní pozice) Libor Šulák (IČO 87150484), který může tyto údaje dále spravovat a zpracovávat. V případě, že je Inzerentem personální nebo pracovní agentura, mohou být tyto údaje poskytnuty i dalším subjektům za účelem zprostředkování zaměstnání.
Provozovatel spravnykrok.cz (INET-SERVIS.CZ, s.r.o, IČO: 27523209) data odeslaná prostřednictvím tohoto formuláře nespravuje ani nezpracovává. Obsah formuláře pouze v reálném čase odešle Inzerentovi. Více…

Inzerent se při registraci na upcr.cz zavázal k ochraně osobních údajů v souladu s Nařízením (EU) 2016/679 (GDPR). Proces registrace nicméně probíhá elektronickou cestou a plně automatizovaně. Není v technických možnostech Provozovatele ověřit totožnost inzerenta. Neručíme proto za aktuálnost ani správnost údajů zveřejněných u pracovní nabídky ani za správnost kontaktních údajů. Provozovatel není schopen ovlivnit způsob řešení ochrany osobních údajů na straně Inzerenta. Uchazeč o zaměstnání tak při odeslání odpovědi svoje osobní údaje svěřuje Inzerentovi na vlastní riziko.