Finanční účetní Most

Plat: 23 000 Kč/měsíc
Lokalita pracoviště: Hutnická 2918, Most, Ústecký

Společnost Podnikatelské účetnictví spol. s r.o. hledá vhodného kandidáta na pozici Účetní finanční a investiční.

Popis pracovní pozice

FINANČNÍ ÚČETNÍ
POŽADUJEME:
- ekonomické vzdělání
Zaměstnanecké výhody: stravenky, příspěvek na životní pojištění, 5 týdnů dovolené
HLÁSIT SE: Šašková Alena Ing., tel.: 476449900, e-mail: alenasaskova@poducet.cz, osobně po telefonické domluvě.

Kontakt

Podnikatelské účetnictví spol. s r.o.Kontaktní osoba:
Ing. Alena Šašková, vedoucí účetní   +420 476 449 900

Kontaktovat zaměstnavatele

Informace k ochraně osobních údajů

Odesláním tohoto formuláře poskytnete vyplněné osobní údaje Inzerentovi (zadavateli pracovní pozice) Podnikatelské účetnictví spol. s r.o. (IČO 62240170), který může tyto údaje dále spravovat a zpracovávat. V případě, že je Inzerentem personální nebo pracovní agentura, mohou být tyto údaje poskytnuty i dalším subjektům za účelem zprostředkování zaměstnání.
Provozovatel spravnykrok.cz (INET-SERVIS.CZ, s.r.o, IČO: 27523209) data odeslaná prostřednictvím tohoto formuláře nespravuje ani nezpracovává. Obsah formuláře pouze v reálném čase odešle Inzerentovi. Více…

Inzerent se při registraci na upcr.cz zavázal k ochraně osobních údajů v souladu s Nařízením (EU) 2016/679 (GDPR). Proces registrace nicméně probíhá elektronickou cestou a plně automatizovaně. Není v technických možnostech Provozovatele ověřit totožnost inzerenta. Neručíme proto za aktuálnost ani správnost údajů zveřejněných u pracovní nabídky ani za správnost kontaktních údajů. Provozovatel není schopen ovlivnit způsob řešení ochrany osobních údajů na straně Inzerenta. Uchazeč o zaměstnání tak při odeslání odpovědi svoje osobní údaje svěřuje Inzerentovi na vlastní riziko.